9079,97%3,10
32,33% 0,21
34,83% 0,23
2324,83% 0,25
3843,45% 0,00
Bugün kimin maçı var 13 Ağustos 2022 Cumartesi ? sorusu futbol tutkunlarının cevabını en çok araştırdığı sorular arasında yer alıyor. Merak edenler için Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları ve 13 Ağustos 2022 Cum
Dünyadaki en çok sevilen ve ilgi gören spor dallarından biri olan futbol maçları 7'den 70'e herkesin odağında yer alıyor. Bu kapsamda liglerin ve Avrupa kupaları maçlarının başlamasıyla birlikte futbolseverler, günlük olarak maçların hangi kanalda ve saatte oynanacağını araştırıyor. Bizler de merak edenler için Bugün kimin maçı var 13 Ağustos 2022 Cumartesi ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularına haberimizde yanıt verdik. İşte 13 Ağustos 2022 Cumartesi maç programı...
13 Ağustos 2022 Cumartesi gününde oynanacak olan maçların saat ve kanal bilgileri şöyle:
14:00
Arminia Bielefeld - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV,
14:00
Karlsruhe - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
14:00
Holstein Kiel - Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:00
Helsingor - Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
14:00
Ansan Greeners - Gwangju
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
14:00
Bucheon - Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
14:30
Aston Villa - Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
14:30
Cardiff City - Birmingham
İngiltere Championship
Bein Sports 2
16:00
Nykobing - Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Dalkurd - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Jönköpings - Halmstads
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Guingamp - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
16:00
Cracovia Krakow - Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:30
Werder Bremen - Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
16:30
Hertha Berlin - E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
16:30
Hoffenheim - Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
16:30
B.Leverkusen - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
16:30
Leipzig - Köln
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
17:00
Arsenal - Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1
17:00
Brighton - Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
17:00
Manchester City - Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
17:00
Southampton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
17:00
Wolverhampton - Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2
17:00
Manisa FK - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
Bilyoner TV
17:00
Hull City - Norwich City
İngiltere Championship
Yayın yok
17:00
Ayr - Hamilton
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Inverness - Cove Rangers
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
QPR - Partick
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Raith - Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Ilves - Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
17:00
Inter Turku - VPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
17:00
Sunderland - Queens Park Rangers
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect
17:00
Aberdeen - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Livingston - Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Glasgow Rangers - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
St.Mirren - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Operario - Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Vasco Da Gama - Tombense
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Zilina - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
17:00
Aalesund - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
17:00
Jonava - Kauno Zalgiris
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
17:00
Westerlo - Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV
17:00
Beerschot - Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
17:00
Brno - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Banik Ostrava - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Teplice - Bohemians
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:20
Sumqayıt - Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:00
Monaco - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
18:00
Celta Vigo - Espanyol
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
18:00
A.Klagenfurt - SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Austria Vienna - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Eibar - Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
18:30
Helsingborg - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Mura - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
18:30
Gornik Zabrze - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
19:00
Telavi - Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Bilyoner TV
19:00
Sporting Cristal - FC Carlos Stein
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
19:00
UTA Arad - Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
19:00
Ruzomberok - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
FK Panevezys - BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
19:00
Sion - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
19:00
Ouchy - Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner TV
19:15
Kayserispor - İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:15
Ç.Rizespor - Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2
19:15
Cercle Brugge - Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:15
Seraing - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:30
Brentford - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, Bein Sports 3
19:30
Schalke 04 - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
19:30
Milan - Udinese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
19:30
Sampdoria - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV
19:30
Sebail - Turan
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
19:30
ND Gorica - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
19:45
G.A. Eagles - PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
20:00
Valladolid - Villarreal
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Casa Pia - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Famalicao - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
20:00
Dinamo Tiflis - Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
20:00
Annecy - Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Bastia - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Bordeaux - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
JDA Dijon - Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Le Havre - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Metz - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Nimes - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Sochaux - Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Hradec Kralove - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:00
Mirandes - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
20:15
Audax Ital. - Everton DV
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
20:30
Sturm Graz - Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
21:00
FC Emmen - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
21:00
Utrecht - Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
21:00
Rapid Wien 2 - Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:00
Pogon Szczecin - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
21:00
Club Brugge U23 - Standard Liege
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
21:15
Carlos Mannucci - San Martin
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:15
Koper - Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:30
Darmstadt 98 - Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
21:30
Rentistas - Danubio
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner TV
21:30
St.Gallen - Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
21:45
Lecce - Inter
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
21:45
Monza - Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV
21:45
Adana Demirspor - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
21:45
Galatasaray - Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
21:45
Gençlerbirliği - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRTSpor.com.tr
21:45
Eyüpspor - Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
Bilyoner TV
21:45
Petrolul - Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
21:45
Cittadella - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV
21:45
Como - Cagliari
İtalya Serie B
Bilyoner TV
21:45
Palermo - Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV
21:45
St.Gilloise - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV
22:00
PSG - Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV
22:00
Barcelona - Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Feyenoord - Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
22:00
Sport Recife - CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:00
Leganes - Alaves
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
22:05
Dinamo Zagreb - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
22:30
Sporting - Rio Ave
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
22:30
Cruzeiro - Chapecoense
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:30
Goias - Avai
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
22:45
Curico Unido - Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
23:30
Ayacucho - ADT Tarma
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
23:30
Libertad - Sol De America
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV