Aktüel
Giriş Tarihi : 25-03-2021 13:35   Güncelleme : 25-03-2021 13:35

Akrep dizisi bu akşam yok mu? Akrep 16. bölüm neden yayınlanmıyor?

Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrollerde yer aldığı Akrep dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. Dizinin bu haftaki yeni bölümü pandemi nedeniyle yayınlanmayacak.

Akrep dizisi bu akşam yok mu? Akrep 16. bölüm neden yayınlanmıyor?

Yapımcılığını 1441 Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu Akrep dizisinin 16. yeni bölümü 25 Mart perşembe akşamı ekrana gelmeyecek. 

"PANDEMİ DOLAYISIYLA ARA VERDİK"

Akrep dizisinin resmi Instagram hesabından konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Pandemi dolayısıyla yayınımıza bir hafta ara verdik. 1 Nisan perşembe akşamı yeni bölümümüzle yayındayız." 

25 Mart Perşembe akşamı ise Star TV'de Akrep dizisi yerine Canavar Kamyonlar isimli film ekrana gelecek.

AKREP 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’taki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.