Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
05 EKİM Çarşamba 00:00

Burcu Binici ve Tankurt Manas'ın Boşanma Nedeni Pes Dedirtti!

20 gün önce nikah masasına oturan Burcu Binici ve Tankurt Manas, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkararak düğün fotoğraflarını sildi.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-09-2022 16:19
Burcu Binici ve Tankurt Manas'ın Boşanma Nedeni Pes Dedirtti!

Başrollerini Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde rol alan oyuncu Burcu Binici, 20 gün önce 2 aylık ilişki yaşadığı müzisyen Tankurt Manas ile nikah masasına oturdu. Evlendikten kısa bir süre sonra kriz yaşayan çift, sosyal medya hesaplarından birbirini sildi.

"BOYA YÜZÜNDEN KAVGA ETTİK"

Instagram hesaplarından aşk dolu pozlarını kaldıran çiftin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Evliliğiyle ilgili 2. Sayfa programına açıklama yapan Burcu Binici, eşiyle tartışarak bir kriz yaşadıklarını doğruladı. Tartışmanın nedenini anlatan oyuncu, "Yeni eve taşınırken boya yüzünden kavga ettik. Eşya almak da strese soktu üstüne ev sahibi kandırdı bizi. Fevri davrandık, tartıştık ama toparlarız" dedi.

Instagram'da 345 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncu Burcu Binici, 20 gün önce eşiyle nikah töreninde çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayarak "Sıfır şaka" notunu yazmıştı. Tankurt Manas ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

Elif ÇELİKElif ÇELİK

Deneme Bonusu Veren Siteler Güncel Haberler Tatvan Haber