RİZE
Giriş Tarihi : 09-04-2021 13:02   Güncelleme : 09-04-2021 13:02

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 4 Akademisyen Doçent Oldu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ)'de 4 öğretim üyesinin girmiş oldukları Doçentlik sınavında başarı göstererek Doçent oldukları bildirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 4 Akademisyen Doçent Oldu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada, üniversitenin çeşitli birimlerinde görev yapan 4 öğretim üyesinin girmiş oldukları Doçentlik sınavında başarı göstererek Doçent oldukları ifade edilerek, "Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Şenol Bayraktar ile Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ersen Beyatlı, Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü Dr. Öğr. Hüseyin Tolu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Seven Erdoğan girdikleri sınavı başararak Doçent unvanı almaya hak kazandı.

Öğretim Üyelerimizi gösterdikleri bu başarı dolayısıyla tebrik ediyor, almış oldukları unvanların önce kendileri ve Üniversitemiz için sonra da yükseköğretim sistemimiz için hayırlı olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyoruz." denildi.