Aktüel
Giriş Tarihi : 17-02-2021 22:24   Güncelleme : 17-02-2021 22:45

Sadakatsiz 18. Bölüm izle 17 Şubat Kanal D Sadakatsiz Son Bölüm Tamamı izle

Sadakatsiz 18. bölüm izle! Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz 18. bölüm tek parça izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Sadakatsiz 18. bölüm tek parça izle! Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle! Kanal D sevilen dizisi Sadakatsiz 18. bölüm izle. 17 Şubat Sadakatsiz son bölüm izle.

Sadakatsiz 18. Bölüm izle 17 Şubat Kanal D Sadakatsiz Son Bölüm Tamamı izle

Sadakatsiz 18. bölüm izle! Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz 18. bölüm tek parça izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Sadakatsiz 18. bölüm tek parça izle! Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle! Kanal D sevilen dizisi Sadakatsiz 18. bölüm izle. 17 Şubat Sadakatsiz son bölüm izle.

Sadakatsiz 18. bölüm izle 17 Şubat Kanal D

Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle. Sadakatsiz son bölüm izle! 17 Şubat 2021 Sadakatsiz yeni bölüm izle. 18.02.20221 Sadakatsiz yeni bölüm tamamı izle! Sadakatsiz son bölüm tek parça izle!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz’de 17 Şubat Çarşamba akşamı heyecan dolu 18. bölüm ekranlara geldi. Diziseverler, an itibariyle sona eren Sadakatsiz 18. bölümün ardından araştırmalara da başladılar. Sadakatsiz 18. bölüm izle, Kanal D Sadakatsiz 17 Şubat Son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Sadakatsiz 18. bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle…

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle her hafta Çarşamba akşamı ekranlara geliyor. Yeni sezonun en iddialı yapımları içerisinde bulunan Sadakatsiz dizisi her hafta heyecan ve gerilim dolu yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşuyor. Yayınlandığı ilk bölümü itibarıyla gerek sosyal medyada gerek reyting listelerinde büyük yankı uyandıran yapımda yaşanacaklar seyirciler tarafından yakından takip ediliyor.

Etkileyici senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Sadakatsiz dizisi Çarşamba akşamları saat 20.00’de seyircisiyle buluşuyor. 18. yeni bölümüyle Çarşamba akşamı 20.00’de ekranlara gelen dizinin başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk paylaşıyor. Burak Sergen ve Melis Sezen gibi önemli oyuncuların da eşlik ettiği yapımda aldatılan Asya’nın intikam almak için girdiği yolda verdiği mücadele ekranlara getiriliyor.

Sadakatsiz 17 Şubat Son Bölüm izle

Kanal D ekranlarının reyting rekorlarına imza atan dizisi Sadakatsiz bu akşam heyecan dolu 18. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Yeni sezonun en iddialı yapımlarından bir tanesi olan Sadakatsiz dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünde Asya’nın verdiği karar dengeleri bir defa daha değiştirirken Volkan büyük bir çıkmaza doğru sürüklenmektedir. Dizi bu akşam yayınlanan bölümüyle de seyircisinden büyük beğeni topladı.

Asya alinin babasının evine yerleşmesiyle büyük üzüntü yaşamaktadır. Ali’nin onu terk ettiği ve istemediği düşüncesiyle büyük üzüntü yaşayan Asya şehirden uzaklaşmak ve kafasını dinlemek ister. Ancak çevresindekiler Asya’nın bu gidişini önlemek için onu ikna etmek için çok çaba sarfeder. Asya oğlunun babasına yerleşmesiyle yaşadığı üzüntüyle bulunduğu şehirden bir kaç günlüğüne kafa dinlemek için uzaklaşır. Ancak bu savaşı kaybetmek istemediği için geri döner ve bu savaşın kaybedeni olmamak için mücadelesine devam eder.

Asya’nın gitme kararı tüm herkesi büyük bir şaşkınlığa uğraıtr. Bu gelişme ile Derin büyük bir zafer kazandığını düşünür. Bu esnada Selçuk ve Hicran’ın hiç beklenmedik yüzleşmesi de şaşırtıcı olayları beraberinde getirmiştir. Selçuk bu yüzleşmede hiç beklemediği bir bilgi öğrenmiştir. Bu esnada Volkan ise Asya’nın aldığı karardan dolayı oldukça üzgündür. Asya’nın uzaklaşması onu hiç beklemediği bir çıkmaza sürüklemiştir. Volkan bu ruh hali ile bir türlü başa çıkamaz ve sonuçları herkes için üzücü olur. Derin ise Ali ile bağ kurmak için mücadele etmeye devam eder. Fakat sürpriz bir olay ile işler tamamen içinden çıkılamayan bir hal alır.

Sadakatsiz 18. Bölüm İzle

Asya’nın dönüşü ve Derin’e karşı elde ettiği zafer, Derin’i sürpriz hamleler atmaya itmiştir. Ali’nin babasının evini terk etmesinin ardından büyük bir vicdan azabı çeken Volkan’ı bambaşka sorunlar bekler. Yaşanacak gelişmeler sürpriz yüzleşmelere yol açarken, gün yüzüne çıkan bir gerçek büyük herkesin hayatında iz bırakacaktır. Volkan Asya’yı özler ve bu hissin önüne geçemez. Yaptıklarından pişman olan ancak bu hatadan geriye nasıl döneceğini bilemeyen Volkan adeta kapana kısılmış hissetmektedir. Asya ise oğlundan başka hiç birşey düşünmez. Kendisini oğlu Ali’ye adayan Asya, şehri terk etmeyerek Derin’in hayallerini suya düşürür.

Sadakatsiz 19. Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı?

Ekranların beğenilen dizisi Sadakatsiz her hafta Çarşamba akşamı yayınlandığı yeni bölümleriyle seyircilerin ilgisini çekmeyi ve taktirini toplamayı başarıyor. 17 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen 18. yeni bölümünün ardından seyirciler Sadakatsiz 19. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Ancak Sadakatsiz 19. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız.