MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-04-2021 14:22   Güncelleme : 30-04-2021 14:22

Tarkan: Nice 5 yıllara...

Ünlü şarkıcı Tarkan, eşi Pınar Dilek Tevetoğlu ile evliliklerinin 5. yılını sosyal medyadan kutladı. Eşi ile nikah törenlerine hazırlanırken çekilen eski bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, "Daha nice 5 yıllara can Pınar'ım... Seni seviyorum" dedi

Tarkan: Nice 5 yıllara...
  • Uzun süredir eşi Pınar Dilek Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da yaşayan Tarkan, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 2016 yılında Pınar Dilek ile evlenen ünlü şarkıcı, 5 yıl önce eşi ile nikah törenlerine hazırlanırken çekilen fotoğrafını yayınladı.

  • 02Tarkan: Nikah öncesi son rötuşlar! Pınar Dilek Tevetoğlu... - Magazin haberleri

   "NİKAH ÖNCESİ SON RÖTUŞLAR"

   Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Tarkan, "5 yıl önce bugün... Nikah öncesi son rötuşlar... Daha nice 5 yıllara can Pınar'ım... Seni seviyorum" ifadelerini kullandı. Megastar'ın gönderisi kısa sürede 301 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

  • 03Tarkan: Nikah öncesi son rötuşlar! Pınar Dilek Tevetoğlu... - Magazin haberleri

   ÇOK KONUŞULAN DÜĞÜN

   5 sene önce Tarkan'ın Tarabya'daki villasında gerçekleşen törende şarkıcının annesi Neşe Tevetoğlu, abisi Hakan ve kardeşi Adnan Tevetoğlu hazır bulunurken, Pınar Dilek'in Almanya'da yaşayan ailesi de Türkiye'ye gelmişti. Çiftin nikah töreni Türk basını kadar Alman basınında da büyük yankı uyandırmıştı.

   İkili, 2017 yılında Ren Nehri kıyısındaki Flora im Botanischen Garten'da düğün yapmıştı. Pınar Dilek, ünlü İspanyol marka bir gelinlik tercih ederken, Tarkan'ın smokini modacı Hatice Gökçe tarafından hazırlanmıştı.

  • 04Tarkan: Nikah öncesi son rötuşlar! Pınar Dilek Tevetoğlu... - Magazin haberleri

   "SOSYAL MEDYA" RİCASI

   Düğünde, davetlilerin isimleri yaprak üzerine simlerle yazılmıştı. Masalara "Pınar & Tarkan" yazılı yapay menekşe süslü nikah şekerleri de konulmuştu.

   Ayrıca 100 kişinin katıldığı törende ikili salona girdiğinde konuklara cep telefonlarıyla fotoğraf çekip, sosyal medyaya yüklememeleri konusunda ricada bulunulmuştu.