Aktüel
Giriş Tarihi : 13-01-2022 07:59   Güncelleme : 13-01-2022 07:59

Yargı 16. Bölüm'de Ilgaz, Ceylin'i kurtarabilecek mi? Yargı 16. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yargı dizisi 16. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Yargı 16. bölümde olayların ardı arkası kesilmiyor. Ilgaz, Ceylin'i kurtarmak için bir plan hazrılayacak. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Yargı 16. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Yargı 16. Bölüm'de Ilgaz, Ceylin'i kurtarabilecek mi? Yargı 16. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yargı 16. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana kaldığı yerden devam eden Yargı'da yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan Yargı, gerilim dolu sahneleriyle de izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detayları...

YARGI 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

YARGI 16. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Ilgaz, Ceylin'i kurtarabilecek mi?

Ilgaz, Ceylin'i savunmak için savcılık görevinden istifa eder ve avukatlık belgesini alır. Ceylin'i kurtarabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Metin ise, oğluna zarar verdiğini düşündüğü Ceylin'i uzak durması için uyarır. Ancak Ilgaz'ı yolundan çevirebilecek kimse yoktur. Ilgaz, Ceylin'in tutuksuz yargılanması için çetin bir savaş verir.

Yargı yeni bölümüyle Pazar 20.00'da Kanal D'de!