MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 16:23   Güncelleme : 27-03-2021 16:23

Zeynep Beşerler: Boşanmış olurum!

Oyuncu Zeynep Beşerler, kız kardeşi Derya Beşerler ve arkadaşlarıyla Etiler'deki bir mekanda objektiflere takıldı. Gazetecileri görünce mekandan çıkan Beşerler, 'Beklemeyin röportaj yapalım' diyerek ince davranışta bulundu. Beşerler, 'Evlendikten sonra evleri birleştirmedik' diyen, Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti hakkında da konuştu. Ünlü oyuncu, "Allah korusun o zaman boşanmış olurdum. Aile dediğin şey aynı çatı altında olmaktır. Yoksa ailenin bir anlamı var mı?" ifadelerini kullandı

Zeynep Beşerler: Boşanmış olurum!

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Son dönemde sunuculuk için görüşmeler yaptığını dile getiren Zeynep Beşerler, "Çocuk olduğundan dolayı dijital platform çok daha mantıklı" ifadelerini kullanarak, dijitaldeki işlere daha sıcak baktığını dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz arasındaki dava hakkındaki yorumlarıyla eleştirilen Beşerler, "Ben Ozan'ı savunmadım. Eğer böyle bir şey yapmışsa ilk ben karşı dururum dedim. Oradan aldı iş başını gitti. Mahkemeye taşınmış bir şey hakkında konuşmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Öyle olursa bu ülkede herkes savcı, hakim olur. Herkesin cezasını herkes versin. Mahkemede ne sonuç çıkacak bekleyelim. Ona göre hepimiz cephemizi alalım" diyerek yanlış anlaşıldığını söyledi.

Beşerler, "Ozan'la hiç konuşamadım. Süreci de hiç takip etmedim. Ne oldu, ne bitti bilmiyorum" dedi.

Muhabirlerin, "Ozan Güven'le bir proje gelse oynar mısınız? "sorusuna ise, "Oynarım tabii ki. Ozan çok sevdiğim bir oyuncu" şeklinde konuştu.

Mahkemede söylediği aylık kazancı 5 bin lira açıklamasını da değerlendiren Zeynep Beşerler, "Kazanç olarak doğru, şu an çalışmıyor. Biriktirdiği parayı sormamışlardır herhalde" dedi.

Zeynep Beşerler, Fazıl Say'ın ile eşi Ece Dağıstan'ın 'ayrı evlerde evlilik yaşıyoruz' sözlerine ise, "Allah korusun o zaman boşanmış olurdum. Aile dediğin şey aynı çatı altında olmaktır. Yoksa ailenin bir anlamı var mı?" şeklinde yanıt verdi.