Ak Parti'yi AKP'li Troller Ele Geçirdi !..

Yapılan bunca mücadele acılar içinde kıvranıyor! Harp meydanında değil, içimizdeki yanlış kurallar ve politikalardan kaybediliyor... Başkan Erdoğan'ın Türkiye’de bağımsız oyu yüzde 50'nin üzerindeyken, neden Erdoğan’ız Ak Parti’nin oyu yüzde 20'nin altında ?

SAVAŞ ÖLÜNCE DEĞİL,DÜŞMANA BENZEYİNCE KAYBEDİLİR!..

(Aliya İzzetbegoviç)

28 Şubat 1997 yapılan post modern darbesi sonrası, Kemalistler(Çevik bir,Karadayı,vs..) tarafından özellikte inançlı insanlara yoğun bir şekilde baskılar yapıldı!..

 Kamuda başörtüsünün yasak olduğu O zulüm yıllarında okul önlerinde üniversite kapılarında binlerce kız öğrencimiz kardeşimiz tartaklandı, Eğitim hakları ellerinden alındı..

Allah'ın emri başörtüsü taktıklarından dolayı binlerce hanım  kardeşimiz çalıştığı kurumlardan işten atıldı, mahkeme kapılarında yıllarca bekletildi..

Peki şimdi ne oldu?

"Yapılan bunca mücadele acılar içinde kıvranıyor! Harp meydanında değil, içimizdeki yanlış kurallar ve politikalardan kaybediliyor"!..

Özellikle son 4-5 yılda Ak Parti'yi ele geçiren AKP'li troller sayesinde Korkarım bu gidişle AK Parti'nin sonu ANAP'tan farklı olmayacak!..

31 Mart yerel seçimlerinde Başta Ankara İstanbul ve Türkiye genelinde yaşanılan büyük hezimet bunun bir sonucudur!.

İşte sadece bir örnek " Allah'ın emir ve kanunlarını esas alan değil, Hristiyan batının kanunlarını esas alan İstanbul zülüm sözleşmesi!..

Kadına yönelik şiddetin ve ev içi şiddetin önlenmesi ve bunun gibi durumlar ile mücadeleye dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi 11 Mayıs 2011’de İstanbul’da imzaya açıldı.

2014’te yürürlüğe giren sözleşmeyi 45 Hıristiyan ülke ile birlikte  ilk imzalayan ülke, maalesef halkının %90 Müslüman olan Türkiye !.

Kadının sözü esas alınarak bu sözleşmeye dayanarak, 2012 yılında 6284 sayılı “Ailenin korunması kadına karşı şiddetin önlenmesine dair” kanun çıkarıldı.

Peki sonra ne oldu, her şey güllük gülistanlık mı oldu?

Kadına şiddet mi azaldı? kadın cinayetleri mi azaldı?

 2011/2012 yılında bu sözleşme çıkmadan önce Türkiye'de 100 civarında kadın cinayeti meydana gelirken, 2019 yılında 475 , 2020  yılının ilk 9 ayında,(şiddetle nefretle reddettimiz )250 kadın cinayeti meydana geldi..

Boşanma olayları özellikle son yıllarda hat safhaya ulaştı, son 5 yılda yapılan istatistiklere göre yeni evli çiftlerin %35 40'ı boşanmayla sonuçlanıyor..

Korkarım bu girişte Türkiye'de evli aile kalmayacak!..

Bir an önce Yahudi soros kuruluşları tarafından desteklenen AK Parti,CHP,HDP,KADEM, Kemalistler, feministler, marjinal gruplar vs.. tarafından desteklenen, Müslüman Türk

 aile yapısını yıkmak için,45 Hristiyan Devletle birlikte imzalanan İstanbul Bizans sözleşmesi bir an önce iptal edilmelidir..

Osman Köseoğlu

kayseri escor escor kayseri kayseri bayan escor istanbul esc http://www.gaziantepfan.com/ http://www.gaziantepharitasi.com/ esc gaziantep ataşehir bayan escor istanbul esc http://canliturkiye.com/ http://kusadasiyatturu.com/