DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Osman Köseoğlu
Osman Köseoğlu
Giriş Tarihi : 18-02-2021 02:07

ÇAYKUR Bu Adaletsizliğe Son Vermeli, Kendirli Gençliğinin Hakkı Gasp Edilmemelidir!..

Çaykur son yıllarda İŞKUR üzerinden mevsimlik işçi alımında yapmış olduğu yanlış bir uygulama yüzünden, çay fabrikalarının bulunduğu yöre insanı mağdur ediliyor, geçen yıl Kendirli ÇAYKUR’a alınan 50 mevsimlik işçinin 11 yöre insanı olurken, 39’u Kendirli Beldesine uzak 50-60 km uzak bölgelerden gelen kişilerden oluşması doğru bir karar ve uygulama değil,İlerki yıllarda her fabrikanın etnik yapısının değişmesiyle hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır !..

Bu doğru bir uygulama değildir, yanlış bir uygulamayı doğru olarak kabul edemeyiz. Buna sebebiyet verenler yöre halkını mağdur ettikleri gibi, bunun siyasal sonuçlarına ’da katlanacaktır!.

Geçen yıl İşçi alımında olduğu gibi(siyasi ayrımı yapmıyorum) her türlü zorluklarla mücadele edip çalışıp çırpınan ancak, bu yanlış uygulama yüzünden 50 işçinin alındığı yerde bir tana Gönüldaş’ını Kendirli ÇAYKUR çay fabrikasına kurayla ’da olsa sokamıyorsan, Ak Parti Kendirli Belde teşkilatının kapısına kilit vursun daha iyidir! Siz vurmazsanız da, haksızlığa uğrayan gençle zaten gereğini yapacaktır

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri