DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000

Sefa İçen
Sefa İçen
Giriş Tarihi : 31-03-2020 19:16
Güncelleme : 02-04-2020 02:00

#TATİLDEĞİLUZAKTANEĞİTİM 

Merhaba Sefa İçen ben olayrize.com'un haber yayın koordinatörü artık haberlerimizin yanı sıra bende köşe yazılarımla da sizlere hizmet vereceğim .

Ne yazık ki okullarımız iki haftadır tatil ve bir ay daha uzatıldı. uzaktan eğitimle (EBA TV) eğitimimize  devam ediyoruz .eğitimimiz bu şekilde  devam etsede okullarımız gibi olmuyor  ne kadar arkadaşlarımızı,öğretmenlerimizi,sıralarımızı,sınıfımızı özlesek de bunlar için ''EVDE KAL'' uyarısına uymalıyız.

ne  kadar evde kalmakdan şikayetçi olsak da ailemiz için sevdiklerlerimiz için bunun  yanı sıra milletimiz için evde kalmalyız.
bunu eğitim üzerinde bir fırsat olarak da düşünebiliriz ve bu fırsatı iyi değerlendirebilriz.


bol bol kitap okuyarak ,testler çözmeliyiz,günlük tekrarlarımızı yapmalıyız.ailemizle bol bol vakit geçiryoruz diye de sevinmeliyiz .bizim için çalışanlar varsa biz de onlar için evde kalmalıyız.


Biraz da EBA TV hakında istişare yapalım.ilk zamanlar da EBA TV de  bir kaç takım sorunlar olsa da sonradan bu sorunlar düzeltildi. Bunun üzerine  yoğun çalışan sayın T.C MEB ZİYA SELÇUK hocama bir öğrenciniz olarak  teşekkürlerimi  sunarım ve yoğun bir şekilde çalışan T.C sağlık bakanı sayın Dr.Fahrettin kocaya ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.


''TATİL DEĞİL UZAKTAN EĞİTİM'' 
''HAYAT EVE SIĞAR''

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
Rüzgar Erkoçlar çirkin mesajı ifşa etti