20 ŞUBAT 2020 Perşembe 21:00
YEREL
Giriş Tarihi : 17-01-2020 20:17

Cuma mesajları 2020 yeni resimli… Anlamlı en güzel cuma mesajı

Resimli cuma mesajları 24 Ocak 2020 Cuma günü de sosyal medyada ve diğer alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Yakınlarının cumasını tebrik etmek isteyen kişilerin tercihi ise büyük çoğunlukla yeni Cuma mesajları oluyor. İşte en güzel cuma mesajı örnekleri ve 2020 cuma mesajları…

Cuma mesajları 2020 yeni resimli… Anlamlı en güzel cuma mesajı

Cuma mesajı paylaşımları her hafta olduğu gibi 17 Ocak 2020 Cuma günü de binlerce kişi tarafından paylaşılıyor. Resimli, anlamlı 2020 yılına özel en güzel cuma mesajları ise genellikle tercih edilen mesajlar arasında yer alıyor.

 

Öte yandan her hafta Cuma hutbesi için farklı bir konu belirleyen Diyanet bu hafta Cuma namazına katılacak olan kişilere teknoloji bağımlılığı ve sosyal medya ahlakı üzerine konuşmalar yapacak.

 

 

İşte herkesin kolaylıkla paylaşabileceği mesajlardan bazıları…

 

YENİ CUMA MESAJLARI 2020

 

Bu cuma mesajı benden sana dua ile gelsin. Senden tüm sevdiklerine dua ile gitsin. Hayırlı cumalar...

 

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…

 

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

 

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Gönlünüz iman mekânınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

 

 

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

 

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

 

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

 

Günaydınlar, hayırlı cumalar. Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

 

 

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

 

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.

 

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
 Trabzon yerel basınından şampiyonluk sesleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ
E-Bülten Kayıt
Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri