MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-03-2021 14:40   Güncelleme : 29-03-2021 14:40

Demet Akalın'dan şoke eden sözler: Esra Balamir eve geldi kovdum

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir süredir küs olduğu Esra Balamir hakkında şaşırtan bir çıkışta bulundu. Alişan'ın bir süredir arasının açık olduğu Esra Balamir'i canlı yayına davet etmesi üzerine Akalın'ın verdiği cevap şoke etti.

Demet Akalın'dan şoke eden sözler: Esra Balamir eve geldi kovdum

Yeşilçam'ın usta isimlerinden olan Serpil Çakmaklı'nın kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Yalçın Dümer, 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk oldu. 1998 yılında Esra Balamir ile evlenen Yalçın Dümer'i köşeye sıkıştıran Alişan, 'Esra ile neden çocuk yapmadın?' sorusunu yöneltti.

Yalçın Dümer'in cevap vermesinin ardından Alişan'ın 'Esra hemen makyajını yap gel. 1,5 saatin var' demesi üzerine Demet Akalın şaşırtan bir çıkışta bulundu.

Akalın, bir süredir küs olduğu eski arkadaşı Esra Balamir hakkında, "Eve geldi kovdum evden, istemiyorum onu" açıklaması ile dikkat çekti.

BARIŞTILAR

Programın sonunda Esra Balamir'in stüdyoya gelmesi dikkat çekti. Alişan, sosyal medya hesabından "Beklenen an" diyerek ikiliyi barıştırdığını duyurdu.

NE OLMUŞTU?

İkilinin küslüğünün perde arkasında Uludağ tatili dönüşü koronavirüse yakalanan Okan Kurt'un olduğu öğrenildi. Esra Balamir, Okan Kurt’un koronavirüse yakalandığı haberini aldığı sırada evinde tadilat olduğu için Demet Akalın’ı arayamadı.

Tadilattan sonra Akalın’ın evine giden Balamir, beş saat boyunca Demet Akalın’ı aramadığı için yakın dostunun “Şimdi mi aklına geldi?” tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Esra Balamir’in kendisini saatler boyunca aramamasına sinirlenen Demet Akalın, bu tepkiyi göstermesiyle birlikte Balamir’le dostluğunu bitirdi.

Kaynak: Haber Global