Aktüel
Giriş Tarihi : 15-11-2020 11:06   Güncelleme : 15-11-2020 11:09

Emlakçılığı bırakıp hayranlarına ayaklarının fotoğrafını satan genç fenomenin aylık kazancı dudak uçuklattı

Amerika Miami'de yaşayan 22 yaşındaki emlakçı Desiree Gato, emlakçılık işini bıraktıktan sonra internet üzerinden ayaklarının video ve fotoğrafını paylaşarak ayda 8 bin sterlin (80 bin TL) kazanmaya başladığını söyledi. Genç fenomen, hayranlarının özellikle ayaklarının fotoğrafını istediklerini söyledi.

Emlakçılığı bırakıp hayranlarına ayaklarının fotoğrafını satan genç fenomenin aylık kazancı dudak uçuklattı

Amatör modellik kariyerine başladıktan sonra hayranlarına bikinili fotoğraf satmaya başlayan Desiree, daha sonra kadınların cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını hayranlarına sattıkları siteye üye oldu.

Genç kadın, hayranlarının göğüs ve kalçası ile ilgilenmediklerini, büyük bir çoğunluğunun kendisine ayak parmaklarının video ve fotoğraflarını satması karşılığında büyük paralar teklif ettiklerini söyledi.

Desiree, ilk olarak bir adamın kendisine mesaj atıp 10 ayak fotoğrafı karşılığında 300 dolar teklif ettiğini, bu olaydan sonra tamamen fotoğraf satarak para kazanmaya karar verdiğini söyledi.

Desiree, ayrıca kullandığı çorapları da alışveriş sitelerinde satışa sunduğunu, hayranlarının iyi para vererek bu çorapları aldıklarını söyledi.