RİZE
Giriş Tarihi : 04-01-2021 03:43   Güncelleme : 04-01-2021 03:43

Eskiçırak Petrol’den örnek hizmet

İlkler ve farklı etkinliklerle adından söz ettiren Eskiçırak Petrol Kovid-19 ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığının ticari araçlar için zorunlu hale getirdiği genelgeye göre ticari araçlarda “Dezenfekte edilmiştir” belgesi veriyor.

Eskiçırak Petrol’den örnek hizmet

Pazar Hamidiye mevkiinde bulunan Eskiçırak Petrol ve Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel ile iş birliği sonucunda ücretsiz dezenfekte hizmetine belgelendirme sağlanıyor.

Eskiçırak Petrol bünyesinde “Ücretsiz Dezenfektan” hizmeti ile birlikte belgeleri yasalara uygun şekilde hazırlayıp müşterilerine sunmakta, ayrıca bu hizmeti yine “Ücretsiz” tüm araç sahiplerine yapılmakta.

Bu hizmetlerin yanında, vatandaşlara “Ücretsiz Maske” hizmeti de aralıksız devam etmekte. Eskiçırak Petrol yetkilisi Rıfat Eskiçırak yaptığı açıklamada;"Aldığımız önlemler,sunduğumuz hizmetler ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Yaşanan bu sıkıntılı sürecin bir an önce bitmesini, hayatın normal akışına dönmesini temenni ediyoruz. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının önemine bir kez daha vurgu yapmak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyoruz " dedi.