19 ŞUBAT 2020 Çarşamba 13:47
Aktüel
Giriş Tarihi : 14-02-2020 18:29

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nerede Çekiliyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nerede Çekiliyor?

Hayranları tarafından merakla izlenen dizinin başrollerini Hızır Çakırbeyli karakteri ile Oktay Kaynarca ve Meryem Çakırbeyli karakteri ile Deniz Çakır canlandırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor sorusu izleyenleri tarafından en çok merak edilen konular arasında.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekimleri İstanbul’da yapılıyor

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

atv.com.tr

Büyük ilgi ile izlenen, yönetmenliğini Onur Tan’ın, senaristliğini Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yaptığı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında en çok merak edilen konular arasında yer alan çekimlerin nerede yapıldığı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için çekim mekanları açısından oldukça farklı yerler kullanılmakta. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin nerede çekildiğine dair araştırma yapıldığında genellikle İstanbul Anadolu yakası civarlarında olduğu görülüyor. Dizinin çekimleri için daha sakin ve yeşil alanlar tercih ediliyor. Bunun sebepleri arasında ise çekimlerin kalabalık nedeni ile aksamaması.

Dizinin en önemli sahneleri için tanıdık bir mekan seçilmiş

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

atv.com.tr

Dizinin en önemli sahnelerinin çekildiği yer olan Hızır Çakırbeyli’nin evi, İstanbul’da Sarıyer’e bağlı Zekeriyaköy’de yer alıyor.

Dizide tüm ciddi kararların alındığı ve izleyicilerini heyecanla ekrana kitleyen masa sahneleri İstanbul Üsküdar’da Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı’nda çekiliyor.

Gizli görüşme ve toplantıların gerçekleştiği, çatışmaların yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz galerisi Car Rental: Atatürk mahallesi Bilgi sokak Ataşehir/İstanbul (Brandium AVM Karşısı) adresinde bulunuyor.

Diğer çekim mekanları arasında Altunizade’de. Bakıldığında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri İstanbul’da çeşitli ilçe ve semtlerde yapılıyor. Ancak dizinin yoğun olarak çekimlerinin yapıldığı yerlerin başında Çamlıca ve çevresi geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm nerede çekildi?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, konusu ve oyuncuları ile hayranlarını kendine bağlamaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşanan en heyecanlı sahne olan Alparslan’ın Ünal Kaplanı’ı vurduğu yer, yine masa sahneleri için tercih edilen Hababam Sınıfı Müzesi / Adile Sultan Kasrı Altunizade mahallesi, Tophanelioğlu caddesi Üsküdar/İstanbul’da çekildi.

Hızır pes etmek üzere

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

atv.com.tr

Alparslan’ın sağ gösterip sol vurarak Ünal Kaplanı’ı öldürmesi dizide bütün dengeleri bozdu. Bir de masanın üçüncü kurucusu öldü sanılan Rüstem’in hayatta olması dizi izleyenlerine oldukça heyecan katmıştır.

Suzi’nin geri dönmesi ve İlyas’a yakın olması başına bela olacaktır. İstihbarattan Serkan, Hızır Çakırbeyli’nin çevresini iyice sarmış çemberi daraltmıştır. Avni, Mert ve sonrasında İlker’i kendi safına çeker. Çevresinin bu kadar hainle dolu olması ve yeğeninin yaptıkları nedeni Hızır pes etmek üzeredir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
 Trabzon yerel basınından şampiyonluk sesleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ
E-Bülten Kayıt
Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri