Aktüel
Giriş Tarihi : 21-11-2021 14:18   Güncelleme : 21-11-2021 14:18

Kardeşlerim 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kardeşlerim 29. Bölüm Fragmanı Izle! Kardeşlerim Yeni Bölüm Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

bu makalemizde sizlere Kardeşlerim dizisi ile alakalı ayrıntılı dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Kardeşlerim 30. bölüm fragmanı gibi yanıtları da bulabilirsiniz

Kardeşlerim 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kardeşlerim 29. Bölüm Fragmanı Izle! Kardeşlerim Yeni Bölüm Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

Ekranları sevilen dizisi Kardeşlerim bu akşam 29. kısmıyla izleyicisiyle buluşuyor. Kardeşlerim dizisini canlı izlemek isteyen izleyiciler Google’da ‘Kardeşlerim canlı izle! ATV Kardeşlerim 29. yeni kısım canlı izle! Kardeşlerim yeni kısımda neler olacak?’ formunda aratma yapıyor. Bunun yanı sıra fragmanı da merak ediliyor. Kardeşlerim 30. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 29. kısım fragmanı izle! Kardeşlerim yeni kısım fragmanı ne vakit çıkacak?

KARDEŞLERİM NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Kardeşlerim her hafta Cumartesi günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

 

KARDEŞLERİM KONUSU NEDİR?

Hayatın karşılarına çıkardığı tüm meselelerin üstesinden birlikte gelmeye çalışan, her şeye karşın kopmayıp birbirlerinden güç alan dört kardeşin yaşadıkları zorlukları ve aşklarını anlatıyor.

KARDEŞLERİM 30. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kardeşlerim dizisinin 30. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü 29. kısmın akabinde 30. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

KARDEŞLERİM 29. KISIM FRAGMANI İZLE!

KARDEŞLERİM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Kaza yapacağız kaza!”

“Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız, biz yere göğe sığdıramıyoruz!”

Babasının vefatıyla ilgili gerçekleri öğrenen Kadir, soluğu Akif’in kapısında alır. Büyük bir yüzleşme yaşayan ikiliyi izleyen Kaan, babasına yardımcı olmak için bir atılımda bulunur. Akif yaşananları örtbas etmeye çalışırken Nebahat çaresizce ona dayanak olur. Eren ailesini büyük bir şoka sokan bu yüzleşmenin sonucu herkes için yeni bir gayretin başlangıcı olacaktır.

KARDEŞLERİM OYUNCU TAKIMI

Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye karşın kopmayan, düştükçe birbirine tutunup tekrar ayağa kalkan gençlerin umut dolu hikayesini ekrana getiriyor.