Aktüel
Giriş Tarihi : 14-01-2022 11:51   Güncelleme : 14-01-2022 11:51

MasterChef final canlı izle! TV 8 MasterChef Türkiye final bölümü full izle!

MasterChef final bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. TV 8'in severek takip edilen yarışmasında büyük mücadele Eren ve Hasan arasında yaşanacak. Bölümü kaçırmak istemeyen izleyiciler 'MasterChef final canlı izle' şeklinde araştırmalar yapıyor. Biz de sizler için MasterChef final canlı yayın linkine haberimizde yer verdik.

MasterChef final canlı izle! TV 8 MasterChef Türkiye final bölümü full izle!

MasterChef final canlı yayını ile bu akşam TV 8'de olacak. 2018'de başlayan programın jüri üyeleri arasında Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu yer alıyor. Kıran kırana bir mücadelenin yaşanacağı program MasterChef final canlı izleme ekranı sizlerle....

MasterChef final canlı izle!

MASTERCHEF'TE NELER YAŞANDI?

İlk final akşamında MasterChef jürisi, yarışmacılardan üç yemek istedi. İlki yarışmaya ilk katıldıkları tabak, ikincisi yaratıcılık, üçüncüsü ise hayatlarında önemli bir yeri olan yemekler olarak açıklandı.

İki gün üst üste yapılan oyunlarla 2021 MasterChef şampiyonu belirleniyor. Şampiyon ise cuma günü canlı yayında yapılan oyunlar netleşmiş olacak. Perşembe günü Hasan ve Eren, üç farklı yemek hazırladı. Yemekler için verilen sürenin bitiminde şefler, yarışmacılara on üzerinde puan verdi.

MasterChef'e katılırken yaptıkları ilk yemekte 24 puanla Eren öne geçti. Hasan ise 20 puanla ikinci oyuna geçmiş oldu. Yarışmacılar ikinci etapta yaratıcılık yaptı ve Eren yine birinciliğini sürdürdü.