Aktüel
Giriş Tarihi : 13-01-2022 11:28   Güncelleme : 13-01-2022 11:28

Sivasspor Trabzonspor maçı hangi kanalda? Sivasspor Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Sivasspor ve Trabzonspor, Türkiye Süper Ligi 21. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Sivasspor Trabzonspor maçının yayın saati ve kanalı futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Sivasspor Trabzonspor maçı hangi kanalda? Sivasspor Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Sivasspor Trabzonspor maçı hangi kanalda? Sivasspor Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

Sivasspor - Trabzonspor maçı için çok az bir süre kaldı.  Sivasspor Trabzonspor Türkiye Süper Ligi 21. hafta maçında mücadele verecek.

Futbolseverler ‘Sivasspor Trabzonspor maçı hangi kanalda yayınlanacak? Sivasspor Trabzonspor maçı 11’ler neler? ’ sorularına yanıt arıyor. Peki, Sivasspor Trabzonspor maçı ne zaman? Sivasspor maçı hangi kanalda yayınlanacak? İşte, Sivasspor - Trabzonspor maçı 11'leri..

SİVASSPOR TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Sivasspor - Trabzonspor maçı 15 Ocak Cumartesi günü Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak. Sivasspor - Trabzonspor maçı saat 16:00’da başlayacak ve Bein Sports 1 kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Futbolseverler “Sivasspor Trabzonspor maçı şifresiz mi?” sorusuna yanıt arıyor. Sivasspor - Trabzonspor maçı Bein Sports 1 üzerinden şifreli olarak yayınlanacak.

SİVASSPOR TRABZONSPOR MAÇININ HAKEMİ KİM?

Türkiye Süper Ligi, Sivasspor Trabzonspor maçının hakemi henüz belli olmadı.

SİVASSPOR TRABZONSPOR MAÇI İLK 11'LER 

Sivasspor - Trabzonspor maçı için geri sayım başlamışken Sivasspor Trabzonspor ilk 11’leri merak ediliyor. Sivasspor - Trabzonspor maçı ilk 11’leri henüz belli olmadı. İştei Sivasspor Trabzonspor muhtemel 11’ler…

SİVASSPOR: Ali, Caner, Aaron, Uğur, Koray, Isaac, Hakan, Kerem, Henrique, Kayode, Leke James

TRABZONSPOR: Uğurcan, Denswil, Vitor, İsmail, Peres, Dorukhan, Hamsik, Bakasetas, Abdukadir, Nwakaeme, Cornelius