Aktüel
Giriş Tarihi : 22-11-2021 18:51   Güncelleme : 22-11-2021 18:51

Survivor All Star ne zaman başlıyor 2022? Acun Ilıcalı'dan açıklama: Survivor yarışmacıları kimler olacak?

Bu yıl All Star formatı ile ekranlara gelecek olan Survivor için geri sayım başladı. Oldukça sevilen eski yarışmacıların hünerlerini sergileyeceği yarışmanın ne zaman başlayacağı ve kimlerin yarışacağı ile ilgili son bilgileri bir araya getirdik...

Survivor All Star ne zaman başlıyor 2022? Acun Ilıcalı'dan açıklama: Survivor yarışmacıları kimler olacak?

Survivor 2022 yarışması için heyecanlı bekleyiş başladı. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunda gerçekleştirilen Survivor'ın son sezonunu İsmail Balaban kazanmış ve büyük ödülün sahibi olmuştu. Peki sevenlerinin büyük bir merakla beklediği Survivor 2022 ne zaman başlayacak, tarih açıklandı mı?

SURVİVOR ALL STAR 2022 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Eski yarışmacılarla görüşmeleri sürdüren Ilıcalı’nın Barış Murat Yağcı, Aleyna Kalaycıoğlu, Gizem Kerimoğlu ve Merve Aydın ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star kadrosu ile ilgili açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, "Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu. Büyük ihtimal pazartesi veya salı günü açıklayacağız." dedi

SURVİVOR ALL STAR 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fenomen yarışma programı genellikle Ocak ve şubat aylarında başlıyor. Ilıcalı bu yıl da değişikliğe gitmezse Ocak sonu veya Şubat sonunda programın başlaması bekleniyor.