BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 14-01-2022 20:32   Güncelleme : 14-01-2022 20:32

Survivor Barış Murat Yağcı kaçıncı olmuştu? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında?

Barış Murat Yağcı, Survivor'da ilk konuşulan isimler arasında yer aldı. Survivor All-Star'ın ilk tanıtımında sakatlandığı görülen Barış Murat Yağcı ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında? Survivor Barış Murat Yağcı kaçıncı olmuştu?

Survivor Barış Murat Yağcı kaçıncı olmuştu? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Barış Murat Yağcı ile ilgili aramalar hız kazandı. Survivor ilk bölümün tanıtımında sakatlık şoku yaşandı. Survivor'ın ilk oyununda Barış Murat Yağcı, acılar içinde kaldı. Barış Murat Yağcı'nın sağlık durumu ve yarışmaya devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Peki, Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında? Survivor Barış Murat Yağcı kaçıncı olmuştu?

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir Çeşme Alaçatı'da doğmuştur ve boyu 1,99'dur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir. Aynı zamanda gastronomi alanında tahsili de bulunmaktadır.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

Barış Murat Yağcı, Survivor 2021'in finalistlerinden biri olmuş, sezonu 2. olarak tamamlamıştı.