Aktüel
Giriş Tarihi : 13-09-2021 19:46   Güncelleme : 13-09-2021 19:46

Günlük burç yorumları! (13 Eylül 2021 Pazartesi)

13 Eylül 2021 Pazartesi, burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları! (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Günün enerjisi oldukça sakin, yatıştırıcı ve kapsayıcı bir ortam sunuyor. Bugün daha mütevazı, uyumlu bir tutumda olmak kendi kendini iyileştirme çabaları için daha uygun bir ortam oluşturacaktır. Genel havaya iyimserlik hâkimken bu, özgüvenin aşırı şişirilmiş boş bir haline de yol açabilir.

1 / 1z
 •  

  KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kendi yolunuza oldukça odaklanmış olsanız da zannettiğinizden daha kolay etkilenen birisiniz. Farkında olmadan kararlarınız, başkalarının eleştirileri ve seçimleri tarafından etkileniyor olabilir. Detayları düşünmek ve her şeyden emin olmak için bu dengeli günü lehinize kullanın, stratejik olmanız gerekebilir.

   

   

  2 / 13
 •  

  BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İstediğiniz zaman veya istediğiniz şekilde gerçekleşmeyen olaylarda inatçı olup hayatınızı mutsuzlaştırmayın. Evren ve kader çoğu zaman anlayamayacağımız, karmaşık yollardan çalışır. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey, kendinizi akışa bırakmak ve uyum sağlamaktır.

   

  3 / 13
 •  

  İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kariyeriniz sizi gittikçe daha çok tatmin eder bir hale geliyor. Yapmakta zorlanacağınızı düşündüğünüz bir iş varsa şu an başlamak sandığınızdan çok daha kolay ve doğal bir şekilde olayların çözülmesini sağlayacaktır. Size iyi gelmeyen birini hayatınızda tutmak için çaba harcamayı artık bırakmalısınız.

   

  4 / 13
 •  

  YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Belki de her gün nezaketen selam verdiğiniz biri, sizin için çok yakın ve vazgeçilemez birine dönüşebilir! Tanıştığınız insanlara önyargılarınız olmadan yaklaşın ve bir şans verin. Artık düzeninizin oturmasıyla zamanınızı ve paranızı yönetmeniz daha kolay bir hal alıyor.

   

  5 / 13
 •  

  ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün ne kadar plan yaparsanız yapın, doğaçlama bir şekilde yaşamaya mecbursunuz. Ani gelişen olaylar kafanızdaki programı değiştirse de bundan zevk almanız mümkün. Her şeyi kontrol etme çabanızdan vazgeçtiğinizde, olayları ve insanları daha farklı bir gözle görmeye başlayacaksınız.

   

  6 / 13
 •  

  BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Beraber çalıştığınız veya yaşadığınız insanlara karşı ilk adımı atarsanız, kendinizi daha sevecen insanlarla çevrili bulabilirsiniz. Bugün doğru kişiden gelen ufak bir hediye veya iltifatla kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Bu iyilik halini çevrenize de bulaştırmak için daha affedici olun.

   

  7 / 13
 •  

  TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bir süredir hayalini kurduğunuz bir buluşma nihayet gerçekleşiyor. Yapmanız gereken tek şey kendiniz olmak. İçinizde doğal olarak bulunan albeni ve çekici auranız herkesi etkisi altına almakta zorlanmayacaktır. Olabilecek aksiliklerin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin.

   

  8 / 13
 •  

  AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kalbiniz büyük bir ısrarla aynı yere yöneliyorsa buna daha fazla karşı duramazsınız. Korkularınızın ve endişeleriniz sizi geride tutmasına izin vermeyin ve gitmek istediğiniz yöne doğru bir adım atın. Sizi sabit kalmaya ikna etmeye çalışan insanla, kendi cesaretsizliklerini size de bulaştırmak istiyor.

   

  9 / 13
 •  

  YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün sizi daha çok siz haline getiren ve karakterinize bir şeyler katan mücadelelere girişebilirsiniz. Kendiniz olmak için verdiğiniz her çabayı huzurlu bir geleceğin temeli için atılan bir adım olarak görün. Aradığınız aşk, siz bireysel olarak savaşınızı tamamlayıp bir bütün haline gelince sizi bulacak.

   

  10 / 13
 •  

  OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Daha başarılı olmak istemenizin altında yatan asıl sebep ne? Eğer başka bir boşluğu başarıyla veya takdirle doldurmaya çalışıyorsanız, bunu ya şimdi fark edeceksiniz ya da ileride daha can acıtıcı bir tecrübeyle öğreneceksiniz. Gerçekten neyi aradığınızı bulmak için içinize dönün.

   

  11 / 13
 •  

  KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Eski albümlerde ve hatıralara bir bütün olarak baktığınızda kendiniz veya ailenizin bağları hakkında daha önce fark etmediğiniz bazı detaylar öğrenebilirsiniz. Yaşça sizden büyük bazı insanların farklı açılardan aslında siz ne kadar çok benzediğini görmek, geleceğinizi tahmin etmede yol gösterebilir.

   

  12 / 13
 •  

  BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çoktan geçmişte kalması veya hiç başlamaması gereken bir ilişkiye veda vakti nihayet geldi. Aslında kendi mantığınızda da yeri olmayan bu ilişkiye dönüş yollarını bir an önce kapatmazsanız duygusal olarak zayıf hissettiğiniz anlarda yanlış kararlar alabilirsiniz.

   

  13 / 13