Aktüel
Giriş Tarihi : 13-01-2022 11:29   Güncelleme : 13-01-2022 11:29

MSÜ başvuru ücreti ne kadar? MSÜ başvuru ücreti nereye yatırılır?

MSÜ başvuruları bugün başladı. 2022-Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2022-MSÜ), 27 Mart 2022 tarihinde uygulanacak. Sınav için başvurular 09 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek. MSÜ'ye başvurmak isteyen adaylar başvuru ücreti ile ilgili arama yapmaya başladı. Peki, MSÜ başvuru ücreti ne kadar? MSÜ başvuru ücreti nereye yatırılır?

MSÜ başvuru ücreti ne kadar? MSÜ başvuru ücreti nereye yatırılır?

MSÜ başvuru ücreti merak ediliyor. 27 Mart'ta uygulanacak MSÜ sınavı için başvuru ekranı bugün açıldı. Adaylar, başvurularını elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından yapabileceklerdir. Peki, MSÜ başvuru ücreti ne kadar? MSÜ başvuru ücreti nereye yatırılır?

MSÜ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

MSÜ Sınav Ücreti 130 TL olarak açıklandı.

MSÜ ÜCRETİ NEREYE YATIRILIR?

MSÜ üceti ödeme yerleri şu şekilde:

Akbank'ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Finansbank'ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç);Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; ING Bank'ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası'nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM'den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)