Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
30 EYLÜL Cuma 02:00

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm İzle! TRT 1 Mükemmel Eşleşme beşinci bölüm tek parça full izle

Mükemmel Eşleşme dizisinin 5. bölümü TRT 1 ekranlarında 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü yayınlandı. Yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mükemmel Eşleşme dizisinin son bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm tek parça full izle.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 13-08-2022 23:27
Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm İzle! TRT 1 Mükemmel Eşleşme beşinci bölüm tek parça full izle

TRT 1 ekranlarında Mükemmel Eşleşme dizisinin 5. bölümü 13 Ağustos günü yayınlandı. Dizinin beşinci bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Emre Kavuk'un yönetmen koltuğunda oturduğu romantik komedi türündeki dizide Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Asuman Dabak, Neslihan Yeldan ve Eylül Öztürk gibi isimler yer alacak.

MÜKEMMEL EŞLEŞME 5. BÖLÜM KONUSU

Dizinin yeni bölümünde gizemli bir adam da mahalleye gelecek ve Cevat ile Firuze'nin evini gözetleyip aileyi takip etmeye başlayacak. Hiç kimseyle göz göze gelmeyen ve kimseyle konuşmayan gizemli adamın amacı merak edilecek. Sıcacık insan hikayelerinin ve kocaman kalabalık bir ailenin anlatıldığı Mükemmel Eşleşme dizisi 5. yeni bölümüyle 13 Ağustos cumartesi akşamında seyirci kitlesi ile buluşacak.

MÜKEMMEL EŞLEŞME 4. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Fadime’ye gelen mektup aile bireyleri için büyük bir merak konusudur. Herkes mektupta yazılanları merak etse de, Fadime ser verip sır vermez. Mektup kimden gelmiştir? Mektupta neler yazmaktadır? Mektupta her ne yazıyorsa, artık Fadime ve bütün aile bireyleri için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır Fadime bu mektubu herkesten köşe bucak saklasa da, mektup Ahmet’in eline geçer.

Artık Ahmet’in elinde Fadime’ye karşı çok büyük bir koz vardır. Kerem, Pınar için çok romantik bir sürpriz hazırlamıştır. Pınar, Kerem’in sürprizi ile karşılaştığında ona bir kere daha aşık olur. Öte yandan kız tarafı, erkek tarafını eve yemeğe davet eder. Erkek tarafı geleceği için evde hummalı bir hazırlık vardır.

Erkek tarafı için çeşit çeşit yemek yapan Firuze ve Fadime, son anda başlarına gelecek büyük aksilikten habersizdir. Erkek tarafı ise, bu yemek için büyük beklentilere girmiştir. Karınları son derece aç bir şekilde, kız tarafının evine gelen erkek tarafı, karşılaştıkları manzara karşısında şoke olur.

MÜKEMMEL EŞLEŞME 3. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Görücü usulü evliliğe şiddetle karşı olan Kerem, Pınar’la ailesinin zoruyla buluşmuş ve görüşmüş ancak sonrasında ondan etkilenmeye başlamıştır. Aynı zamanda Pınar’la aynı iş yerinde çalışmaya başlayan Kerem, Pınar’ın disiplininden, çalışkanlığından, başarılı bir iş kadını olmasından, yardım severliğinden ve iyi niyetinden çok hoşlanmaktadır.

Pınar’ı ikna edip ailelerin de tanışmasına vesile olan Kerem, tanışma yemeği sırasında bir karar verir. Artık emindir, Pınar’la evlenmek istiyordur. Kerem, Pınar’a sürpriz bir evlenme teklifi organize eder. Kerem’in Pınar’a evlenme teklifi edeceğinden herkes haberdardır ve herkes bu oyunun bir parçasıdır.

Pınar’ın iş yerinde, herkesin gözleri önünde evlenme teklifini yapan Kerem, Pınar’ı büyük bir şoka uğratır. Kerem’in evlenme teklifi karşısında şoke olan Pınar ne diyeceğini bilemez ve o ortamı hemen terk eder.

Pınar’ın hiçbir şey demeden gitmesi, Kerem’i alt üst eder. Kerem ve Pınar arasında bundan sonra yaşanacaklar büyük bir merak konusudur. Artık hiçbir şey ikisi de için de, eskisi gibi olmayacaktır.

MÜKEMMEL EŞLEŞME KONUSU NEDİR?

Komedi türündeki yapımda annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu alınacak. Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı "Mükemmel Eşleşme" TRT 1'de...

MÜKEMMEL EŞLEŞME OYUNCULARI KİMLER?

Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncuları Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme dizisinin TRT 1'de 13 Ağustos günü yayınlanan 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıda...

Mükemmel Eşleşme 5. bölüm full izle linki

AdminAdmin

Deneme Bonusu Veren Siteler Güncel Haberler Tatvan Haber