İSTANBUL
Giriş Tarihi : 13-01-2022 07:50   Güncelleme : 13-01-2022 07:50

13 Ocak İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

Meteoroloji'den gelen hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da kar yağışı bekleniyor. Bu sebeple öğrenciler ve velilerde İstanbul Valiliği'nden yapılacak olan son açıklamaları takip ediyor. Peki, 13 Ocak İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

13 Ocak İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

Bugün İstanbul'da okullar tatil mi, sorusu sık sık soruluyor. Ülkemizde bazı illerde etkili olan kar yağışı nedeniyle belirli bölgelerde okullarda yüz yüze eğitime ara verildi. Peki, 13 Ocak İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

BUGÜN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da okulların tatil olup olmadığına dair henüz resmi bir açıklama yok. Valilik tarafından net bir bilgilendirme geldiği zaman haberimizde yer vereceğiz.

İSTANBUL'DA HAVA NASIL?

İstanbul'da 5 günlük hava durumu tahminine göre; Çarşamba ve Perşembe günleri yoğun kar yağışının etkili olması bekleniyor. Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından ek tedbirler alındı.

AKOM Genel Müdürü Serkan Tütüncü, "7 binin üzerinde personel ve bin 500'ün üzerinde araç, iş makinesi hazır. 7/24 vardiya düzenine geçilecek ve çalışmalarımızı merkezimiz üzerinden gerçekleştireceğiz" diye konuştu. Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından ek tedbirler alındı. AKOM Genel Müdürü Serkan Tütüncü, "7 binin üzerinde personel ve bin 500'ün üzerinde araç, iş makinesi hazır. 7/24 vardiya düzenine geçilecek ve çalışmalarımızı merkezimiz üzerinden gerçekleştireceğiz" diye konuştu.