Aktüel
Giriş Tarihi : 20-11-2020 21:57   Güncelleme : 20-11-2020 21:57

20 Kasım On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ On Numara sonuçları

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Kuponlarını hazırlayan oyunseverler merakla 20 Kasım On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. On Numara çekilişi saat 20.00'da Milli Piyango TV YouTube kanalından yayınlandı. İşte On Numara çekiliş sonuçları ve şanslı rakamlar...

20 Kasım On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ On Numara sonuçları

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. MPİ'nin en çok ikramiye kazandıran oyunlarından biri olan On Numara çekilişi tamamlandı. On Numara çekiliş her Pazartesi ve Cuma akşamı düzenleniyor. İşte 20 Kasım On Numara çekiliş sonuçları...

20 KASIM ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

 

 

 

ON NUMARA HAKKINDA

On Numara çok yakında Milli Piyangoonlien.com'da,.
Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.