RİZE
Giriş Tarihi : 07-01-2021 00:22   Güncelleme : 07-01-2021 00:22

CHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı Ziyaretlere Devam Ediyor

CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve beraberindeki parti yöneticileri, ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı Ziyaretlere Devam Ediyor

Cevahir TOPALOĞLU

RİZE-Köylerin sorunlarını yerinde tespit etmek, köy halkının sorun ve taleplerini dinlemek amacıyla ziyaret turu başlatan CHP Rize Merkez ilçe başkanı Necati Topaloğlu, ziyaretlere devam ediyor. Başkan Topaloğlu ile birlikte Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kazım Beşikçi, ilçe eğitim sekreteri Mehmet Atilla sakal ve esnaftan sorumlu başkan yardımcısı Orhan Demirtaş ile Bugün; Sanayi esnafı ve Salarha bölgesindeki köyleri ziyaret etti.

Sanayi esnafı ve Salarha Bölgesindeki Köylerin sorunları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bir araştırma yaparak dosya oluşturan CHP’li yöneticiler, sorunları ilgili mercilere aktararak çözümünün de takipçisi oluyor.

Köylerde Köy temsilcisi ve köy halkından sorunlar hakkında bilgi alan ve çözüm için istişareler yapan Başkan Topaloğlu, ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Daha sonra ziyaretlerin sonunda Karayemiş köyünden uzun zaman evde tedavisi devam eden CHP Rize Merkez ilçe üyesi olan Mehmet Eroğlu'nun anne ve babasını evinde ziyaret eden başkan Topaloğlu geçmiş olsun dileklerinde bulundu.