EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-01-2022 11:53   Güncelleme : 14-01-2022 11:53

e okul not girişi kapandı mı? e okul not girişi ne zaman kapanacak?

e okul not giriş sayfasının ne zaman kapanacağı merak konusu oldu. 21 Ocak 2022 Cuma günü 1. dönem sona eriyor. Bu sebeple öğrenciler ve veliler notlarına bakmak istiyor. Peki, e okul not girişi kapandı mı? e okul not girişi ne zaman kapanacak? İşte tüm detaylar...

e okul not girişi kapandı mı? e okul not girişi ne zaman kapanacak?

15 tatile girecek olan öğrenciler şimdiden notlarını öğrenmek için araştırmalar yapıyor. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden notlar öğreniliyor. Karneler verilmeden önce son kez puanlarına bakacak. e okul not girişi kapandı mı? e okul not girişi ne zaman kapanacak?

E OKUL NOT GİRİŞİ KAPANDI MI?

e okul not girişi henüz kapanmadı. Sistemin karnelerin verilmesinden bir kaç gün önce kapanması bekleniyor.

Ancak konuyla ilgili resmi bir duyuru bulunmuyor.

E OKUL VBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

E OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

E-Okul VBS'ye giriş yapmak için ilk önce "e-okul.meb.gov.tr" adresine giriş yapmanız ve ardından karşınıza çıkan ekrana sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor. Bu bilgiler doğru girildiğinde sistem size ikinci bölümü açıyor. Bu bölümde ise öğrencinin kimlik bilgileri veya eğitim bilgileri istenmektedir. Nüfusa kayıtlı olduğu il, okuduğu sınıf gibi... Son olarak karşınıza çıkacak olan öğrencinin fotoğrafını doğru seçtikten sonra sistem kullanıma açılmaktadır.

Tüm bu adımları eksiksiz yaptığınız takdirde, sisteme giriş yapabilir ve öğrencinin tüm not bilgileri, sınav tarihleri ve devamsızlık tarihlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca sistemde öğrencinin okuduğu kitaplar, yazılı ortalamaları ve daha birçok bilgiye ulaşmak mümkün.