Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
03 ARALIK Cumartesi 09:49

GREEN CARD 2022 başvuruları ne zaman başlıyor? GREEN CARD başvurusu nasıl yapılır, şartları ne?

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak isteyen vatandaşlar Green kart başvurusunda bulunmak için günlerdir bekliyor. Vatandaşlar, Amerika Birleşik Devletleri'nin belirlediği tarihlerde Green Kart başvurusunda bulunarak Amerika Birleşik Devletleri'nde çalışma ve yaşama izni alabilirler.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-10-2022 15:45
GREEN CARD 2022 başvuruları ne zaman başlıyor? GREEN CARD başvurusu nasıl yapılır, şartları ne?

Amerika Birleşik Devletleri tarafından belirlenen tarihlerde vatandaşlar Green Card başvurusu yaparak Amerika Birleşik Devletleri'nde çalışma ve oturma izine sahip olacak. Amerika'da oturma iznine sahip olmak isteyen vatandaşlar heyecanla Green Card başvuru tarihlerini bekliyor. Peki, GREEN CARD 2022 başvuruları ne zaman başlıyor? GREEN CARD başvurusu nasıl yapılır, şartları ne?

ABD Freetown Büyükelçiliği, DV 2024 Green Card çekilişi başvuru tarihi 5 Ekim tarihind başlayıp 8 Kasım tarihinde sona erecek.

Amerika, Green Card başvurusunda bulunan kişilerin lise veya dengi bir okuldan mezun durumda olmasını şart koşmaktadır. ABD Green Card başvurusunda bulunan kişiler aynı zamanda son 5 yıl içerisinde uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işte en az 2 yıl çalışmış olmalıdır.

Elif ÇELİKElif ÇELİK

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR