RİZE
Giriş Tarihi : 15-10-2020 10:46   Güncelleme : 15-10-2020 10:46

İlçelerdeki Çalışmalarımızı Yoğunlaştırdık

Rize İl genel meclisi başkanı İbrahim Türüt bu hafta başından beri Fındıklı, Çamlıhemşin ve Güneysu ilçelerinde çalışmaları hızlandırdıklarını söyledi

İlçelerdeki Çalışmalarımızı Yoğunlaştırdık

 

 

Rize İl genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, kış gelmeden rutin hizmetleri tamamlamak için Güneysu, Çamlıhemşin ve Fındıklı ilçelerine bağlı köylerde çalışmalarımızı hızlandırdıklarını söyledi. Başkan Türüt, “GÜNEYSU ilçemize bağlı Yukarııslahiye, Asmalıırmak ve Yeşilyurt köylerimizde İl Özel İdare ekiplerimizce yürütülen bakım onarım, yol genişleme, koruge boru döşeme ve beton alt yapı çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, “İl Özel İdare ekiplerimiz ve Köylere Hizmet Götürme Birliğimiz tarafından bir haftalık periyotta, ÇAMLIHEMŞİN ilçemize bağlı köylerimizde yapılan yol genişleme, büz yerleştirme, parapet duvar altyapısı, yol serme, bakım onarım ve yol betonlama çalışmalarımız devam ediyor. İl Özel İdare ekiplerimizce FINDIKLI ilçemize bağlı Çağlayan, Aslandere, Arılı, Meyvalı, Yaylacılar, Karali ve Cennet köylerimizde sürdürülen bakım onarım, yol serme ve aşırı yağmur nedeniyle meydana gelen heyelan temizleme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde bu çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.