MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-09-2021 19:48   Güncelleme : 13-09-2021 19:48

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın organik hayatı

2016'da evlenen Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl da bebekleri Lalin'i kucaklarına almıştı. Şu sıralar kızlarını büyütme heyecanı yaşayan ünlü çift, Ege Koylar'ında doğa ile içe içe hayatlarını sürdürüyor

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın organik hayatı

Oyuncu çift Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, kızları Lalin'in dünyaya gelmesinin ardından İstanbul'dan kaçıp, yaşamlarının büyük kısmını Marmaris'te geçirmeye başlamıştı.

Bir süredir ailesiyle doğayla iç içe organik bir hayat süren Kobal, keyifli anlarını da sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmiyor.

KENAN ÜZÜM BAĞINDA

Ünlü oyuncunun kadrajında son olarak eşi vardı. Kobal, İmirzalıoğlu'nun üzüm bağındayken çekilen fotoğrafını paylaştı. Kobal, fotoğrafa kalp emojisi de koyarak aşkını dile getirdi.

Sinem Kobal, daha sonra da evinin manzarasını yayınladı. Kobal'ın paylaşımları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

CUNDA'DA EVLENDİLER

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016'da Cunda'da nikah masasına oturmuştu. Çift, kızları Lalin'i de geçtiğimiz yıl ekim ayında kucaklarına alarak ilk kez anne-babalık sevincini yaşamıştı.

İşte İstanbul'dan ayrılan ve kent kaosundan kaçıp doğa ile iç içe yaşamaya başlayan diğer ünlüler...