Aktüel
Giriş Tarihi : 14-01-2022 07:44   Güncelleme : 14-01-2022 07:44

MasterChef Eren aslen nereli, Instagram hesabı nedir? MasterChef Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşında?

Eren Kaşıkçı, MasterChef Türkiye 2021 sezonunda finale ismini yazdırmayı başardı. 14 Ocak Cuma günü şampiyonluk için yarışacak olan Eren Kaşıkçı'nın hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Instagram hesabı nedir?

MasterChef Eren aslen nereli, Instagram hesabı nedir? MasterChef Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşında?

Eren Kaşıkçı, MasterChef'te finalde yarışan isimlerden biri. Şampiyonluğa çok yaklaşan MasterChef Türkiye yarışmacısı Eren Kaşıkçı ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde derledik. Söz konusu internet aramalarında "MasterChef Eren kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Instagram hesabı nedir?" soruların yanıtları haberimizde.

EREN KAŞIKÇI KİMDİR?

MasterChef Eren Kaşıkçı, 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya geldi. Aslen Tokatlı olan yarışmacının bir kardeşi var. Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada'dan katıldı. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir.

MASTERCHEF EREN KAŞIKÇI EĞİTİM HAYATI

Babasının tayinleri sebebiyle şehir şehir gezdiklerini belirten MasterChef Eren Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edremit'te, ortaokul Kıbrıs'ta, liseyi ise Samsun'da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniversitede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. Ailecek İstanbul'a taşındıklarını söyleyen MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

MASTERCHEF EREN KARİYERİ

Mesleğini çok sevdiğini aktaran MasterChef Eren Kaşıkçı, turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda ve Türkiye'nin birçok yerinde tecrübe edindiğini belirtmektedir. Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını ifade eden MasterChef Eren, birlikte Bodrum'a yerleştiklerini ifade etmektedir. 'Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik' diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale'nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada'ya taşındıklarını söylüyor.

Hayatlarındaki iniş çıkışlara rağmen mutlu olmayı öğrendiklerini söyleyen Kaşıkçı, 2020 yılında baba olma sevinci yaşadığını ifade ediyor. Bir kız babası olduğunu söyleyen Eren Kaşıkçı, kızlarına 'Derin Maya' ismini verdiğini ve onun kendilerine umut olduğunu aktardı.

Eren Kaşıkçı halen Gökçeada'da sörf restoranında aşçılık yapmaktadır.

MASTERCHEF EREN INSTAGRAM HESABI

Kendine has tarzıyla MasterChef'in dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan MasterChef Eren Kaşıkçı'nın Instagram hesabı 'kizilsakalinmutfag' kullanıcı adıyla platformda yer almaktadır. Şu an itibariyle 170 bin takipçisi bulunan Eren, eşi ve kızının yer aldığı fotoğrafları sık sık paylaşmaktadır.