Aktüel
Giriş Tarihi : 15-01-2022 17:47   Güncelleme : 15-01-2022 17:47

Masterchef Eren kimdir? Masterchef şampiyonu Eren kimdir? Masterchef Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Eren Kaşıkçı kimdir?

Masterchef şampiyonu Eren kimdir? sorusu Masterchef Türkiye 2022 şampiyonunun Eren Kaşıkçı olmasının ardından merak konusu oldu. Heyecan dolu sezonun sonunda Hasan ile girdiği final etabından birinci olarak çıkmasının ardından Masterchef Eren kimdir? Masterchef şampiyonu Eren kimdir? Masterchef Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Eren Kaşıkçı kimdir? soruları merak ediliyor. İşte detaylar...

Masterchef Eren kimdir? Masterchef şampiyonu Eren kimdir? Masterchef Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Eren Kaşıkçı kimdir?

Masterchef Eren kimdir? Finalde Masterchef Hasan Biltekin'i ile kıyasıya bir mücadele içerisine girerek büyük ödülün sahibi olan Masterchef Eren kimdir? merak ediliyor. Masterchef Eren kimdir? Masterchef şampiyonu Eren kimdir? Masterchef Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Eren Kaşıkçı kimdir? Detaylar haberimizde...

 

 

MASTERCHEF EREN KİMDİR?

Eren Kaşıkçı, 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı'nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada'dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir.

Babasının tayinleri sebebiyle şehir şehir gezdiklerini belirten MasterChef Eren Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edretmit'te, ortaokul Kıbrıs'ta, liseyi ise Samsun'da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniveristede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. Ailecek İstanbul'a taşındıklarını söyleyen MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

MasterChef 2021'in ilk turunda İmroz kuzusu yapan Eren, 3 şefden de evet alarak üçlü düellolara girmeye hak kazandı. Bahri ve Emirhan ile eşleşen yarışmacı, şeflerin istediği süt helvasını en iyi hazırlayan isim olarak final turuna kaldı.

MASTERCHEF ŞAMPİYONU EREN KİMDİR?

Eren Kaşıkçı ana kadroya girdiği akşamda ise rakipleriyle birlikte Macar gulaş hazırlayıp 7 isimle birlikte final turunun bir üst etabına çıktı ve rakipleriyle birlikte hindiba bitkisinin ana ürün olarak belirlendiği bir yemek yaptı. Hindiba ve mantarlı buğday salatası yapan Eren, 2021 MasterChef'in 12. yarışmacısı olarak seçilmeyi başardı.

Hasan Biltekin ile girdiği final mücadelesinde Eren Kaşıkçı, Masterchef şampiyonu oldu.

Masterchef Eren kimdir? Masterchef şampiyonu Eren kimdir? Masterchef Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Eren Kaşıkçı kimdir?                             Masterchef Şampiyonu Eren Kaşıkçı