Aktüel
Giriş Tarihi : 14-01-2022 11:47   Güncelleme : 14-01-2022 11:47

MasterChef puan durumu nasıl? MasterChef'te kim kaç puan aldı?

2021 MasterChef puan tablosu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'te beklenen an geldi çattı. Bu akşam canlı olarak yayınlanacak büyük final gecesinde şampiyon isim belli olacak. Şampiyonu yarışmacıların aldığı puanlar belirleyecek. Peki, MasterChef son puan durumu nasıl? MasterChef'te kim kaç puan aldı?

MasterChef puan durumu nasıl? MasterChef'te kim kaç puan aldı?

MasterChef Türkiye'de bu akşam şampiyon belli olacak. Finale kalan Hasan ya da Eren MasterChef Türkiye 2021 kupasının ve ödülünün sahibi olacak. Birinci olan ismi yarışmacıların yaptığı yemeklerden aldığı puanlar belirleyecek. Peki, MasterChef son puan durumu nasıl? MasterChef'te kim kaç puan aldı?

MASTERCHEF PUAN DURUMU NASIL?

İlk oyunda yarışmacılar eleme turunda yaptıkları yemeği tekrar yaptı. Yapılan yemekleri değerlendiren jürinin verdiği puanlara göre Eren 24, Hasan 20 puan aldı.

İkinci oyunda yarışmacılardan dört ana malzeme seçmeleri ve bu malzemeler ile yaratıcı bir tabak çıkarmaları söylendi. Sürenin sonunda tadım yapan şeflerin değerlendirmesi ile Hasan ve Eren, 19'a puan aldı.

EREN 6 PUAN ÖNDE!

Hasan Mehmet Şef'ten 6 puan aldı. Eren ise 7 puan aldı.

Somer Şef Hasan'a 7 puan verirken Eren'e de 7 puan verdi.

Danilo Şef Hasan'a 7 puan verirken Eren'e 8 puan verdi.