MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-06-2021 13:07   Güncelleme : 10-06-2021 13:07

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı aşk yaşıyor!

Ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı hakkındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. Film setindeki arkadaşlıkları aşka dönen çift, önceki gün Marmaris'te dudak dudağa görüntülendi

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı aşk yaşıyor!
  • "Aşkın Kıyameti" adlı filmde birlikte rol alan Pınar Deniz (27) ile Yiğit Kirazcı (37) hakkında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Çıkan söylentiler karşısında sessiz kalan çiftin birlikteliği, önceki gün Marmaris'te belgelendi.

   İŞTE O FOTOĞRAFLAR! Pınar Deniz - Yiğit Kirazcı aşkı belgelendi - Son dakika Magazin haberleri
   • İSKELEDE DUDAK DUDAĞA

    Baş başa tatil yapan oyuncu sevgililer, kaldıkları otelin iskelesinde dudak dudağa görüntülendi. Romantik anlar yaşayan çift, akşam saatlerine kadar denizin ve güneşin tadını çıkardı. Deniz ve Kirazcı'nın set aşkı böylelikle ispatlanmış oldu.İŞTE O FOTOĞRAFLAR! Pınar Deniz - Yiğit Kirazcı aşkı belgelendi - Son dakika Magazin haberleri

    • Deniz, daha önce de ‘Bir Deli Rüzgar’ dizisinin setinde tanıştığı Berk Cankat ile birliktelik yaşamış, daha sonra da adı Engin Akyürek ile anılmıştı.
   • Kirazcı da bir dönem meslektaşı Bestemsu Özdemir ile birlikteydi.

  • İŞTE O FOTOĞRAFLAR! Pınar Deniz - Yiğit Kirazcı aşkı belgelendi - Son dakika Magazin haberleri

   PINAR DENİZ HAKKINDA

   Pınar Deniz, 4 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan 'Sil Baştan' adlı dizide 'Evrim' karakterini canlandırarak yaşadı.

   • İŞTE O FOTOĞRAFLAR! Pınar Deniz - Yiğit Kirazcı aşkı belgelendi - Son dakika Magazin haberleri

    Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın 'Yani' adlı şarkısının klibinde rol aldı. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan 'Vatanım Sensin' adlı dizide 'Yıldız' karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat'la paylaştığı "Bir Deli Rüzgar" dizisinde 'Gökçe' karakterine hayat verdi. Netflix'te yayımlanan 'Aşk 101' dizisinde ise 'Burcu'yu canlandırdı.

    • İŞTE O FOTOĞRAFLAR! Pınar Deniz - Yiğit Kirazcı aşkı belgelendi - Son dakika Magazin haberleri

     YİĞİT KİRAZCI KİMDİR?

     17 Ağustos 1983 doğumlu olan Yiğit Kirazcı, 2007 yılında 'Son Tercih' dizisindeki 'Teoman' karakteriyle oyunculuğa ilk adımını attı. Ardından çeşitli sinema filmleri ve dizilerde rol aldı. 2016 yılında 'Seviyor Sevmiyor' dizisindeki 'Tuna Ertürk' karakteriyle geniş kitlelere ulaştı. Oyuncu ayrıca, Netflix dizisi 50m2'de rol almıştı.