Aktüel
Giriş Tarihi : 06-05-2021 17:48   Güncelleme : 06-05-2021 17:48

Rize  Web Tasarım

Rize  Web Tasarım

Neden Web Sitesi ve Sosyal Medyaya Yatırım Yapmalısınız?

2020’nin başından beri hayatımızın içinde olan Covid virüsü ve bir türlü kıramadığımız pandemi süreci sadece ülkemizde değil, tüm dünya da özellikle küçük çaplı birçok işletmenin kapanmasına yol açtı ve yüzbinlerce kişi işsiz kaldı. Pandemi döneminde faaliyetlerine devam edebilen, hatta büyümeyi bile başaran işletmelere baktığınız zaman, neredeyse tamamının e-ticaret üzerine ağırlık veren ve sosyal medyayı çok başarılı kullanan işletmeler olduğunu görürsünüz. Bu işletmeler hazırladıkları dikkat çekici içeriklerle müşterilerinin ilgisini ve sadakatlerini üstlerinde tutmayı başarmışlar, bu başarı da maddi başarıyı tetiklemiştir. Biz rize web tasarım ekibi olarak sizin ve şirketinizin de bu zor zamanlarda müşterilerinizle yakınlaşmanız için yanınızdayız. Bize isterseniz www.bulunur.com internet sitemizden, isterseniz 0850 441 99 53 - 0542 273 53 53 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İnternet hayatımızda gittikçe artan bir yere ait. İnternetin hayatımızdaki büyüklüğü öyle bir noktaya geldi ki, ne işimizi, işlerimizi, ne de özel hayatımızı internet olmadan devam ettirmeyi dahi düşünemiyoruz. Özellikle işletmeler açısından internetin önemi bir adım daha önce çıkıyor. İnternet işletmelere daha önce adını bile duymadıkları veya harita üzerinde bir noktadan ibaret olan şehirlerde yer alan kişi ve şirketlerle ticaret yapma imkânı sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Bunun farkındalığı ile Rize web tasarım ekibi olarak sizlere her türlü web çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kurumunuzu En İyi Şekilde Anlatacak Web Siteleri

Şirketler için yapılacak internet sitelerinin bireylerden veya yardım organizasyonlarından farklı olması gerekmektedir. Her şirket ve kurum, kendi kimliğine ve kişiliğine sahiptir ve bu kimlik kurum ile rakipleri arasında farkı ortaya koymasından dolayı mutlaka belirtilmelidir. Bundan biz Rize Web Tasarım olarak bir şirket için kurumsal tasarım yaparken, birçok rakibimizin yaptığı gibi daha önce oluşturulmuş şablon veya şirket sitelerinden örnek almak yerine, şirketi tam olarak yansıtacak bir site üretmek için yola çıkmaktayız.

Kurumsal bir web sitesinin, şirketi tam yansıtması yoğun ve uzun çalışmalar gerektiren bir süreçtir ve emek gerektirir. Grafik tasarım, mimari gibi, matematik ve insan psikolojisi ile temellendirilen bir süreç olduğu için eklenen her çizgi, seçilen her rengin siteye girenlerin bilinç altında yaratacağı bir etki vardır. Bu etkilerin doğru kullanılıp, siteye girenlerin şirkete çekilmesi, Rize web tasarım ekibinin ilk hedefidir.

E-Ticaret Kervanına Katılmak İsteyen İşletmelere Özel Çözümler

Elektronik ticaretin kısaltması olarak kullanılan e-ticaret günümüz ekonomisinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. İster ürün ister bilgi ister hizmet olsun, günümüzde e-ticarete başlamayan hemen hiçbir şirketin başarı ve büyüme yoktur. Müşteri ile şirketler arasındaki aracıyı ortadan kaldırarak işletmelere maliyet avantajı sağlayan e-ticaret, ürünlerinin istediği adrese, ayağına kadar gelen müşteri için de memnuniyet vericidir. E-ticaretin işletmeler açısından en büyük avantajı, dünyanın herhangi bir noktasındaki müşteriye hiçbir aracı, mağaza, temsilci olmadan direkt olarak ulaşabilme şansıdır. Rize web tasarım olarak müşterilerimizin bu muazzam fırsattan en verimli biçimde faydalanabilmesi için gerekli alt yapıya sahip web sitelerinin sadece tasarımını değil, arka planda çalışacak veri tabanı, ödeme sistemleri gibi bölümlerinde de hizmetindeyiz.

Reklam ve Tanıtım Filmi Çekim ve Düzenlemesi

İnternetin şirketlere sunduğu avantajlardan biri de televizyon, gazete, radyo, billboard gibi geleneksel reklam yöntemlerinden çok daha uygun maliyetlerle çok daha geniş kitlelere ulaşabilmeleridir. Son yıllarda ülkemizde de artan internet hızlarıyla beraber birçok şirket sadece kendi sitelerinde veya video paylaşım uygulama ve platformlarında değil, her türlü ortamda yayınlanabilecek tanıtım ve reklam filmleri çekimi için harekete geçmiştir.

Tanıtım ve reklam çekimi planlaması uzun süren, hem kişisel yetenek ve gelişmiş teknik malzemeler gerektiren, bir ekip işidir. Filmin amacının, süresinin senaryo aşamasına gelmeden netleştirilmesi çok önemlidir. Çekim yapılacak ortamlar, ekipmanlar getirilmeden önce mutlaka ziyaret edilmeli, gösterilmek istenilen ve şirket/ticari sır olan ve saklanması gereken şeylerin mutlaka listelenmesi gerekmektedir.

Video çekimi ve post prodüksiyon, web tasarımından bağımsız, ayrı bir bilim ve sanat dalı olup, bu alanda tecrübeli ve yetenekli bir ekip kurmak da zorlu bir mücadeledir. Rize web tasarım bir araya getirdiği yetenekli ve tecrübeli çekim ve post prodüksiyon ekibi ile her türlü reklam ve tanıtım videolarınızın çekimi ve farklı platformlarda yayını konusunda hizmetinizdedir.

Sosyal Medya Platformları için Strateji Belirleme, Hesap Yönetimi, Müşteri İlişkileri

Sosyal medya platformlarının genel internet kullanımı içerisindeki yeri hızlı bir biçimde artmakta. Hatta birçok birey “internete girmek” deyimi sosyal medya platformlarına bakmak ve paylaşım yapmak anlamında kullanmaktadır. Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bu sitelerde yer almak, işletmelere sadece düşük masraflı reklam olanağı değil, aynı zamanda mevcut ve potansiyel müşterileri ve rakiplerinin müşterilerinin hareketlerini, istek ve beklentilerini takip etme ve birinci elden hizmet ve ürünlerle ilgili geri dönüşler almayı da sağlar.

Şirketler sosyal medya platformlarının sunduğu araçlarla ürünleri veya hizmetleri hakkında anketler düzenleyebilir, şirketin sağladığı ürün ve hizmetlerle ilgili bilgiler verebilir, yenilikleri açıklayabilir. Sosyal medya konusunda uzman, iletişim konusunda doğal yetenek sahibi kişiler tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya hesapları, şirketin potansiyel ve mevcut müşterileri ile olan ilişkilerini sıkılaştıracak, bu da zaman içerisinde gelirlerde artışla kendisini gösterecektir.

Ancak, iletişim zorlu bir alandır. Ve az önce de söylediğimiz gibi hem yetenek hem de tecrübe gerektiren bir alandır. Rize web tasarım bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanlarımızla kısa ve uzun vadeli sosyal medya stratejilerinizi oluşturup, güncelleyebilir, bu platformlarda müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile sürekli bağlantı halinde kalınacağından emin olabilirsiniz.

Kurumlara Özel Mobil Uygulamalar Geliştirme

Mobil uygulamalar birçok alanda özellikle cep telefonu ve tablet kullanıcılarına büyük rahatlıklar sağlamaktadırlar. İnternet tarayıcıları ile erişilebilen birçok uygulama ve platform, sahip oldukları mobil uygulamalar ile kullanıcılarına çok daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmektedir.

Anlık stok takibini bilgisayar sistemi üzerinden yapan işletmeler için mobil uygulamalar sahada satış yapmakla görevli çalışanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmakta, müşterilerine hangi üründen kaç tane teslim edebileceklerini anlık bilgilerle bildirerek hem doğru veri akışını sağlayabilmekte hem de profesyonel bir çizgi çizebilmektedirler.

Mobil uygulamaların kullanıcılar için en önemli avantajlardan bir tanesi, internet tarayıcıların yaşadıkları performans ve güvenlik açıklarına sahip olmamalarıdır. Aynı zamanda tamamen özelleştirilebilen mobil uygulamalarla, işletmeler kendilerine özel arayüzler tasarlayıp, kendileri için önemli işlevleri öne çıkartıp, az kullanılan işlevleri saklayabilirler.

Biz Rize web tasarım bünyesinde bir araya getirdiğimiz yetenekli programcılarımızla, müşterilerimize en hızlı ve en güvenli, uygulamaları sağlıyoruz. İhtiyacınıza göre Android, İOS, Windows platformlardan biri veya birkaçına göre uygulamanızı geliştirip, mevcut teknolojik alt yapınızla entegre edilmesini sağlıyoruz. Mevcut E-ticaret Siteleriniz Yada Kurumsal Siteleriniz için Türkiye pazarında sitenizin aranma hacmini yükseltmek için  rize seo danışmanlığı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.