RİZE
Giriş Tarihi : 10-01-2021 12:59   Güncelleme : 10-01-2021 12:59

BAĞIMSIZLAR HAREKETİ KURULUŞ AMACINI AÇIKLADI

Rize Kamuoyunda büyük etki yaratan Bağımsızlar Hareketi (BA-HAR) Kuruluş amacını açıkladı.

BAĞIMSIZLAR HAREKETİ KURULUŞ AMACINI AÇIKLADI

Bağımsızlar Hareketi başkanlığını bir dönem Yeniden Refah Partisi Merkez ilçe başkanlığı görevini yürüten başarılı siyasetçi Ensar Özçelik üstleniyor. Özçelik’in başkanlığından yürütülen Bağımsızlar Hareketi bünyesinde bir çok iş adamınıda barındırıyor.

Rize için bir çok projeleri olduğunu Tv53’de canlı yayında açıklayan Özçelik Bağımsızlar Hareketi’nin kuruluş amacını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.


Yapılan açıklamada: “Bağımsızlar Hareketinin hedef ve kuruluş gayesi nedir?Bağımsızlar Hareketi, kısa adı BA-HAR olan ve her bahar bir çiçekle başlar diyerek yola çıkan, Mevcut siyasi partilerde yükü tamamen lidere bırakmış, kendileri makam mevki peşinde koşan, kadroların baskı ve etkisi altına girmek istemeyen, tamamen halkımızın özlemini duyduğu siyaseti ve hizmeti gerçekleştirmek için buna inanan kardeşlerimizce kurulmuştur. Bu hareket Cumhurbaşkanımızın Bana Ömerleri bulun sözü üzerine, Rize halkımızın sevgi ve teveccühünü kazanmış, kamuoyunun yakından tanıdığı, özü sözü bir olan, ismine daima layık olmaya çalışan, Ensar Özçelik beyin başkanlığında Rizemiz için Hizmet ve Yönetime taliptir. Yüce Rabbimiz bu aziz millete layıkıyla hizmet yapmayı nasip eylesin.” İfadeleri kullanıldı.