Aktüel
Giriş Tarihi : 25-11-2021 19:40   Güncelleme : 25-11-2021 19:40

Dünya Hali 17. bölüm tek parça izle! Dünya Hali son bölüm full izle! Dünya Hali son bölüm izle

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrollerini paylaştığı Dünya Hali 17. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dünya Hali son bölüm full izle! İşte, Dünya Hali son bölüm izleyebileceğiniz link...

Dünya Hali 17. bölüm tek parça izle! Dünya Hali son bölüm full izle! Dünya Hali son bölüm izle

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrollerini paylaştığı Dünya Halidizisi 17. bölümü tek parça olarak yayınlandı. 24 Kasım 2021 tarihinde Dünya Hali son bölüm full internete yüklendi.

Dünya Hali 16. bölümde neler oldu?

Kıvılcım, Sinan için ideal bir partner arayışına girdiğinden bu yana hem kendini hem de Sinan’ın başını çeşitli dertlere sokmayı başarmıştır. Ama yaşanan bu süreç içerisinde aslında kendisinin de ne kadar yalnız olduğunun farkına varmıştır.

Sinan, sevdiği kadın olan Kıvılcım’ın bu durumuna üzülmektedir. Onu mutlu etmek için Kıvılcım’ın lise yıllarında en yakın arkadaşı Melek’i bulmak için yola koyulur. Ancak bu arayış onu çok farklı bir maceraya sürükleyecektir. Vural, Kıvılcım’dan hoşlanmakta olup onunla yiyeceği yemekte iyi bir etki oluşturmak için bazı hazırlıklar yapmaya başlar.

Dünya Hali17. bölüm izle

Dünya Hali 17. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Dünya Hali dizisinin konusu nedir?

Çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüzün ölmeden önceki son isteği “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olursa ne yaparsınız? Bu kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu Dünya Hali dizisinde cevap buluyor.

Konusunu hayatın en temel yerlerinden biri olan ilişkilerden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

Dünya Hali dizisi oyuncuları kimdir?

SİNAN- Caner Şahin
KIVILCIM- Pelin Abay
AZİM- Ozan Çelik
GÜVEN- Tolga Tekin
VURAL- Hakan Emre Ünal
YÜKSEL- Mert Denizmen