SİYASET
Giriş Tarihi : 09-08-2020 17:52   Güncelleme : 09-08-2020 17:52

Karal Namussuzlar dedi ve...

DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Rize eski milletvekili Hasan Karal, sosyal medya hesabından “Salarha Tünelinde Işık Göründü” töreniyle ilgili paylaşımlar yaparak ağar eleştirilerde bulundu.

Karal Namussuzlar dedi ve...

Geçtiğimiz günlerde tören ile açılarak toplam uzunluğu 2,92 kilometre olan ve tamamlandığında şehrin kuzeyi ile güneyini birbirine bağlayacak ana arter olacak olan çift tüplü Salarha Tüneli’nde sona yaklaşıldı. 
Ak Parti eski Milletvekili Hasan Karal geçmişte kendisine yapılan iftiraları sosyal medya hesabından eleştirdi. 


DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Rize eski milletvekili Hasan Karal, salarha tünelinin ortağı olduğu iddialarının asılsız olduğunu kirli iftira atanlara ise namussuz diyerek ağır eleştiride bulundu.


DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Rize eski milletvekili Hasan Karal, açıklamasında, “Salarha tüneli ışık göründü töreni hayırlı olsun. Memleketime bir çivi çakandan Allah razı olsun. Projeyle ilgili emeğimizi kadirşinas hemşerilerim bilir. Kimseden teşekkür beklentim de yok. Ancak törendeki fotoğrafa baktığımda, aynen Ovit tüneli gibi Salarha tünelinin de israf bir yatırım olduğunu söyleyenler, Ankara'da projenin onaylanmasını engellemek için bize kırk dereden su taşıtanlar kurdele başından eksik değil. Hatta tünelin yağından balından nemalananlarda onlar. Salarha tünelinin ortağı olduğumu yıllarca Rize'de dillendiren namussuzlara sesleniyorum: Mademki tünelin ortağıydım. Tüm ortaklar orada boy gösterirken ben niçin orada değilim. İyi ki Allah var. İyi ki Ahiret günü var” dedi