19 ŞUBAT 2020 Çarşamba 17:32
Aktüel
Giriş Tarihi : 13-02-2020 22:14

Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Mucize Doktor 22. son bölüm izle)

Mucize Doktor 22. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde; Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına düşünce işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Peki Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Mucize Doktor son bölüm izleme sayfası.

Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Mucize Doktor 22. son bölüm izle)

FOX ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan dizisnin bu hafta 22. bölümü takipçileriyle buluştu. Mucize Doktor’un son bölümünde; Demir'in kanser hastası babası hastaneye yatışını yapar. Ama beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar. İşte Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

MUCİZE DOKTOR 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize Doktor dizisinin 23. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM FRAGMANI

MUCİZE DOKTOR 22. BÖLÜM İZLE

MUCİZE DOKTOR 22. BÖLÜM ÖZETİ

22. BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına düşünce işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Diğer tarafta Demir'in kanser hastası babası hastaneye yatışını yapar. Ama beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar.

21. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Acilde işler kontrolden çıkmak üzeredir. Sonunda ekipten biri daha fazla dayanamaz ve yardım etmek için içeri dalar. Biraz olsun kontrol sağlanır ama tehlike henüz atlatılmamıştır. Ferman'ın durumu ağırlaşmaya devam ederken içeride yeterli imkanlara sahip olmayan ekip hasta yakınlarının yardımını ister. Salgından sağ salim kurtulabilmek için herkesin elinden geleni yapması gerekecektir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, bir de üstüne, acilde bir doğum başlar…

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
 Trabzon yerel basınından şampiyonluk sesleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ
E-Bülten Kayıt
Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri