MAGAZİN

Müge Anlı Bilinmeyenleri Ortaya Çıkardı! İzleyiciler şok oldu..

6 çocuk babası olan Erdem Uçkun'un 4 aydır kayıp olduğu gerekçesiyle annesinin programa katılan kadın, oğlunun bulunması için yardım istedi. Müge Anlı ve ekibinin yoğun çalışmaları sonrasında Erdem Uçkun bulundu. Uçkun'un verdiği ifadede bazı çelişkiler içerdiği ortaya çıktı. Müge Anlı, yakaladığı bu yalan karşısında canlı yayında gerçekleri ortaya teker teker döktü.

Müge Anlı Bilinmeyenleri Ortaya Çıkardı! İzleyiciler şok oldu..

Müge Anlı, çeşitli kayıp olaylarını başarıyla çözmeye ve kaybolan kişileri bulmaya devam ediyor. Bu zamana kadar gösterdiği sayısız başarılı olay sonrasında bu sefer de 6 çocuk babası Erdem Uçkan'ın bulunmasında büyük bir başarı örneği sergiledi. Yapılan araştırmalar ve detaylı sorgulamalar sonucunda kişinin nerede olduğu tespit edildi.

Erdem Uçkan'ın annesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak oğlunun bulunmasını istemişti. 4 aydır kayıp olan genç adam, annesinin ricası üzerine Müge Anlı'nın da olaya dahil olmasıyla araştırılmaya başlandı. Nihayetinde bulundu ve kendisinin kaçırılıp kaçırılmadığı sorgulandı. Ancak verdiği ifadede kaçırılmadığı ve kendi rızasıyla evden ayrıldığını belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 5 Ocak 2021 tarihinde katılarak kendisine sorulan soruları bir de canlı yayında cevapladı.

Bunaldım Dedi Ama Evden Çıkmamış!

Kendisine o gün neden dışarı çıktığı sorulduğunda bunaldığını belirtti ancak dışarı çıktığını iddia ettiği zaman aralığında aslında evde olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı'nın yakaladığı bu detay sonrasında Erdem Uçkan kendini farklı şekilde savundu. Ev içerisinde kavga ettiği için evden kaçtığını söyledi. Müge Anlı, yakaladığı bu yalan savunma ile izleyicilerin takdirini bir kez daha kazandı. 4 ay boyunca annesinden habersiz yaşayan adam, bu sebepten ötürü izleyicilerin eleştirisiyle de karşılaştı. Çünkü bu zamana kadar annesiyle tek kelime dahi iletişim kurmaması ve annesinin oldukça üzülmesi izleyicinin yüreğine dokundu.

Müge Anlı, aylardır annesiyle iletişim kurmayan ve annesinin programa katılmasına neden olan Erdem Uçkan'ın açığını yakaladı. Böylelikle verdiği ifadelerin çelişkili olduğu ortaya çıktı. Bunu canlı yayında yaparak bir yandan da psikolojik olarak üstünlük elde etti. Kendisi her ne kadar bunaldığı için evden ayrıldığını dile getirse de tüm gerçekler Müge Anlı'nın tespiti sayesinde birer birer ortaya çıktı. Verdiği yanlış ifadeden sonra kendisini düzeltmeye çalıştı ancak pek de etkili olduğu söylenemez.