Aktüel
Giriş Tarihi : 17-02-2021 23:09   Güncelleme : 17-02-2021 23:09

Sadakatsiz 18. bölüm full izle Kanal D Sadakatsiz son bölüm tek parça 17 Şubat puhutv youtube Haluk köşeye sıkıştı

Sadakatsiz 18. bölüm izle. Canlı Sadakatsiz dizisi yeni bölüm neler olacak? Sadakatsiz 18. bölüm full izle Sadakatsiz son bölüm Youtube Puhu tv izle… Kore’den evlerimize giren Kanal D Sadakatsiz 18. bölüm full izle. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü 18. bölüm olarak Kanal D HD yayın ile canlı olarak da izleyebilirsiniz. Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle. 17 Şubat Sadakatsiz son bölüm izle. Sadakatsiz 17. bölüm 17 Şubat son bölümü tek parça halinde izle ile bu akşam da bizlerle oldu.

Sadakatsiz 18. bölüm full izle Kanal D Sadakatsiz son bölüm tek parça 17 Şubat puhutv youtube Haluk köşeye sıkıştı

Sadakatsiz 18. bölüm izle. Canlı Sadakatsiz dizisi yeni bölüm neler olacak? Sadakatsiz 18. bölüm full izle Sadakatsiz son bölüm Youtube Puhu tv izle…  Kore’den evlerimize giren Kanal D  Sadakatsiz 18. bölüm full izle. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü 18. bölüm olarak Kanal D HD yayın ile canlı olarak da izleyebilirsiniz.  Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle. 17 Şubat Sadakatsiz son bölüm izle. Sadakatsiz 17. bölüm 17 Şubat son bölümü tek parça halinde izle ile bu akşam da bizlerle oldu. Son bölüm sadakatsiz canlı izle linki ile Sadakatsiz 18. bölüm tamamı izle Öte yandan Sadakatsiz 18. bölüm izle öncesinde sizlere Sadakatsiz 18. bölüm özeti ile Sadakatsiz dizisinin 18. bölümünde neler olacağını açıklayacağız Sadakatsiz 18 bölüm son bölüm tamamı izle ile Sadakatsiz son bölüm izle kanal d tek parça youtube ve puhu tv detayları da sizlerle

Sadakatsiz 18. bölüm izle 17 Şubat Çarşamba özeti

Sadakatsiz 18. bölüm full izle. Aldatılan kadının öfkesinin ateşlerde yakmak olduğunu kanıtlayan Sadakatsiz 18. son bölüm full HD olarak canlı sadakatsiz izlenebilir. Doctor Foster bu çarşamba sadakatsiz dizisinde yeni bölüm sadakatsiz bizlerle oldu. Sadakatsiz 17 şubat izle Sadakatsiz son bölümü izle.  Sadakatsiz 18. bölüm canlı izle linki de sizlerle  17 Şubat Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm tamamı izle! Sadakatsiz son bölüm izle! 17 Şubat 2021 Sadakatsiz son bölüm izle.

Sadakatsiz 17 Şubat İzle! Sadakatsiz 18. bölüm özeti sizlerle

Medyapım, Mednova ve Kanal D arasındaki anlaşmaya göre bu sezon başlamasına karar verilen Sadakatsiz 18. bölüm de Sadakatsiz son bölüm olarak Sadakatsiz tarihindeki yerini almışken, sizler şu sıralar Sadakatsiz 18. bölümünü araştırıyorsunuz. Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında hayranlarıyla buluşan Sadakatsiz dizisi  16 Şubat yeni bölüm arayışı başladı. . Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisi  son bolüm canlı yayın bu akşam yayınlanacak. İzleyiciler Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinin son bölümü için canlı 17 Şubat Çarşamba günü ekran karşısına geçti. Bu akşam yayınlanan Sadakatsiz 18.  bölüm izle ile sizlerle birlikte oldu. 17 Şubat Çarşamba akşamında da rekorları kırma yolunda ilerleyen  Sadakatsiz de yine yine herkesi kızdıracak yüzsüzlükler ve herkesi üzecek hüzünlü sahneler mevcut idi.

Sadakatsiz 18. bölüm full tek parça izle

Haluk Sadakatsiz yeni bölümünde 17 Şubat 2021 Sadakatsiz izle de bakalım neler yapmış.

Sadakatsiz 18. bölüm 17 Şubat özeti 

Sadakatsiz dizisi yeni bölümünde neler olacağı geçtiğimiz hafta yayınlanan Sadakatsiz 18. bölüm fragmanı ile birlikte çok merakla araştırılmış iken bu akşam Sadakatsiz yeni bölümü sonrasında Asya’nın İntikam moduna geçtiğini sizlere söyleyelim. Ne yaparsa yapsın Derin’in kazanamayacağını, her seferinde Asya’nın 1-0 Öner geçtiğini tekrardan söyleyebileceğimiz Sadakatsiz son bölümde zaten Asya’nın da dediği gibi aldığı bütün İntikamlar sadece oğlu Ali için. Derin ve VOlkan’ın Asya’ya yalvardığı bir bölüm olan son bölümde Asya, psikolojik olarak Derin’i dibe çekmiştir. Volkan’ın pişmanlığı adeta gözlerinden okunurken sürekli bahanelerle soluğu Asya’nın yanında almaya devam etmesi ve Derin’e yalanları sıralaması ve Derin’de bu durumdan mütevellilik rahatsız olması sonucunda olanlar olacak.  Volkan’ın derin’den soğuduğu gitgide Asya’ya yanaştığı bölüm olarak karşımıza çıkan Sadakatsiz son bölümlerinde Volkan derin’den daha çok uzaklaşacak . Tabii buna sebep olarak da Derin’in Ali’ye bağırmasını gösterecek. Derin babasının gücünü kullanması ile Volkan’a elinde tutmaya çalışsa da sonunda Ali’nin annesi Asya’nın kıymetini anlaması Bir nevi herkesi mutlu etti . Asya son bölümde Derin’i Volkan’ın kendisine olan ilgisi ile vururken, Volkan’ı da Turgay ile vurmuştur . Adeta psikolojik olarak ikisini de dibe çekmesi sonrasında Asya ile Turgay arasındaki evlilik konusunun Volkan’a kadar ulaşmasını sağlamıştır . Sadakatsiz Diğer adıyla Asya’nın İntikamı olarak bizlerle birlikte olurken son bölümüne doğru dizide yaşanan Derin ölecek mi sorusu derin’in yaptığı kaza ile birlikte çok merakla araştırılıyor.

 

Asya’nın geriye dönmesi ve Derin’e karşı başlattığı Amansız Savaş Zafer ile sonuçlanmış Ken Derin’i de ilginç ve bir o kadar değişik hamleler yapmaya itmiştir.  Ali’nin evden gitmesini Derine bağlayan Volkan ise daha büyük sorunlar yaşayacaktır . Çok büyük Yüzleşme lerin olacağı Sadakatsiz son bölümünde ortaya çıkan bir gerçek ise çok fazla kişinin hayatını değiştirmiştir.

Selçuk’u babası kim?

Sadakatsiz 18. bölüm de Selçuk’un Halukk’u karşısına dikilip Hicran pimi çekilmiş bir bomba attığını ve babasının kim olduğunu söylediği sahnelere şahitlik ettik. İşte ortaya çıkan gerçeklerde Selçuk’un babasının Haluk olduğu ortaya çıktı. Dizideki tüm dengeler değişti. kötüler kaybedip iyiler kazanmaya başladı.

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman

Heyecan furyasına koptuğu sadakatsiz 18. bölüm son bölüm izle . 17 Şubat 2021 Çarşamba canlı yayın bugün son bölüm Sadakatsiz detaylarını sizler için paylaştık. Son bölüm Sadakatsiz canlı yayın izlemek için izleyiciler ekranları başındaki yerine şu sıralar almış bulunuyor . Sadakatsiz 17 Şubat 2021 Çarşamba Kanal D canlı yayın izle aramaları bugün son bölüm aramaları ile birleşti ve izleyiciler dizi saati olan 20.00 olmasına merakla şu sıralar bekliyor.

Sadakatsiz 17. bölüm neler oldu?

Hicran ve Selçuk’un yüzleşmesinin damgasını vurduğu. Sadakatsiz geçtiğimiz bölümde beklenmedik karşılaşmalarda yaşanmıştı.  Asya’nın terk-i Diyar etmesi Volkan’ı büyük bir Yalnızlığa itip bir çıkmaza doğru sürüklerken bu durumdan en çok etkilenen kişi ise derin olmuştu.  Derin Volkan için mücadelesini devam ettirirken Volkan’ın büyük bir kıskançlık krizine girmesiyle söz konusu idi. Alinin yaşadıklarından ötürü depresyona girdiği ve sonrasında çalma hastalığına yakalandığı anların devam ettiği dizide arkadaşlarını mutlu durumu söylemesi sonrasında Asya yaşadığı büyük hayal kırıklığı sonrasında her şey ters düz olmuştu…

Volkan Asya’nın evinde yakalanıyor

Sadakatsiz nerede çekiliyor hangi hastane de

Her hafta halen daha herkes Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor sorusunu sormakta.  Asya’nın çalıştığı hastane Asrın Hastanesi’nin nerede olduğunun yanıtını sizler için Araştırdık.  Sadakatsiz dizisi merak edilen çekim alanları Tekirdağ’da dır . Asya’nın ara sıra İstanbul’a gitmesi ile sıçrayan görüntüler sonrasında çekimlerin tekrardan Tekirdağ’a döndüğünü ve dizinin finaline kadar da burada devam edeceğini söyleyebiliriz

Sadakatsiz tek parça reklamsız kesintisiz full izle

Sizler de Sadakatsiz 18. bölümünü kaçırmış olabilirsiniz YA da Sadakatsiz 18. bölüm full izle linkine ulaşarak dizinin en heyecanlı bölümlerini tekrardan izlemek isteyebilirsiniz. Telif hakları gereğince Sadakatsiz dizisini kanalın Youtube kanalından izleyebileceğiniz gibi Sadakatsiz adına youtube kanalından Sadakatsiz 18. bölüm izle yazarak diziyi izleyebilir ya da Puhu TV üzerinden de ulaşabilirsiniz.