Aktüel
Giriş Tarihi : 24-11-2021 19:57   Güncelleme : 24-11-2021 19:57

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 40. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz son bölüm full HD izle! 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin beğenilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü bugün başladı! Heyecanla beklenen Sadakatsiz dizisini canlı izlemek isteyen seyirciler, Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 40. bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler oldu? aratması yapıyor. Sadakatsiz canlı seyret! Sadakatsiz canlı izle! Sadakatsiz yeni bölüm full HD izle! 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 40. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz son bölüm full HD izle! 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cansu Dere'nin başrollerinde olduğu Sadakatsiz dizisi bugün yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin başlamasıyla birlikte Kanal D Sadakatsiz 40. bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler oldu? Sadakatsiz canlı izle! merak edildi. Sadakatsiz canlı izleme linki sizlerle...

 

SADAKATSİZ CANLI İZLE!

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonra tüm ipler bir anda kopar. Derin ise Volkan'ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz. Aras ile karşılaşması bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacakken, Aras Leyla'yı da alıp Tekirdağ'dan gitmeye karar verir.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin kadrosunda; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş' in yanı sıra usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mutlunur Lafçı, Doğan Can Sarıkaya, Dora Dalgıç yer alıyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de...

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadakatsiz 17 Kasım Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Cavidan, yine bombayı patlattı! Gönül'e verdiğin haber le onu

şoke eden Cavidan, bir dedektif gibi Haluk'un resimlerini çekti!

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 38. bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler oldu?

SON BÖLÜM İZLE

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır. 

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

  • Cansu Dere : Asya Arslan
  • Caner Cindoruk : Volkan Arslan
  • Melis Sezen : Derin Güçlü
  • Eren Vurdem : Mert Gelik
  • Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik
  • Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik
  • Nazlı Bulum : Nil Tetik
  • Gözde Seda Altuner : Gönül Güçlü
  • Emir Taro Tekin : Selçuk Dağcı
  • Alp Akar : Ali Arslan