Aktüel
Giriş Tarihi : 02-05-2021 13:40   Güncelleme : 02-05-2021 13:40

Süper Loto saat kaçta çekilecek? Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanıyor?

Süper Loto haftanın 3 günü çekiliyor. Büyük ikramiye 7 milyona yaklaşırken son olarak 15 Nisan çekilişinde 1 kişi büyük ikramiyeyi kazanmıştı. İki haftadır devreden Süper Loto'nun bu akşamki çekiliş saati heyecanla bekleniyor. Sıklıkla "Süper Loto saat kaçta çekilecek? Süper lOto sonuçları saat kaçta açıklanıyor?" sorusu yöneltiliyor.

Süper Loto saat kaçta çekilecek? Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanıyor?

Talihlisine milyonlarca lira kazandıran şans oyunu Süper Loto bu akşam çekilecek. Zengin olma hayali kuranlar yine kolonlarını doldurdu 6 sihirli numaranın düşmesini bekliyor. Peki, Süper Loto saat kaçta çekilecek? Süper lOto sonuçları saat kaçta açıklanıyor?

SÜPER LOTO SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Süper Loto haftanın 3 günü gerçekleşiyor. Her hafta milyonlarca lira dağıtan Süper Loto 21.30'da canlı yayında çekilirken sonuçlar saat 20.45 sularında açıklanıyor.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamı doğru tahmin edilmelidir.
İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 numarası doğru tahmin edilmelidir.
Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 numarası doğru tahmin edilmelidir.
Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 numarası doğru tahmin edilmelidir.
Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 numarası doğru tahmin edilmelidir.
Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir.