ANTALYA
Giriş Tarihi : 14-01-2022 09:25   Güncelleme : 14-01-2022 09:25

TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Antalya Manavgat kura çekimi canlı izle!

TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Alt Gelir Grubuna yönelik 2+1 nitelikli 19 adet konut ve Orta Gelir Grubuna yönelik 3+1 nitelikli 6 adet olmak üzere toplamda 25 konut kura ile satılacak. Peki, TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı? İşte TOKİ Antalya Manavgat kura çekimi canlı izleme ekranı...

TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Antalya Manavgat kura çekimi canlı izle!

Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi'nde 222 Konut kapsamında toplamda 25 adet kura ile satışa sunulacak. Bu sebeple, TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı? sorusu gündeme geliyor. TOKİ'nin resmi hesapları üzerinden Antalya Manavgat kura sonuçlarına ulaşılacak.

TOKİ ANTALYA MANAVGAT KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları 14 Ocak Cuma (bugün) açıklanacak. TOKİ kura çekilişi 14 Ocak Cuma günü saat 11.00'da başlayacak. Kura çekilişi için canlı yayın tekrarı sonraki sayfa üzerinden izlenebilecek. TOKİ kura sonuçları, kura çekilişinin öğle saatlerinde tamamlanmasının ardından E-Devlet üzerinden öğrenilebilecek.

TOKİ Antalya Manavgat kura çekimi canlı izle!

Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi 222 Konut kapsamında inşa ettirilmekte olan Alt Gelir Grubuna yönelik 2+1 nitelikli 19 adet konut ve Orta Gelir Grubuna yönelik 3+1 nitelikli 6 adet konut olmak üzere toplam 25 adet konut kura yöntemi ile satışa sunulacaktır.