Aktüel
Giriş Tarihi : 21-11-2021 11:33   Güncelleme : 21-11-2021 11:33

Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Yeni Kurtlar Vadisi geliyor. Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinde imzası bulunan Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un ilk fragmanı büyük ses getirdi. ATV ekranlarında yayınlanacak dizi, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor. Peki Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınav'ın, senaryo süpervizörlüğünü Şevket Dedelioğlu'nun üstlendiği Yalnız Kurt'un çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizileri aratmayacak Yalnız Kurt dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

 

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı ATV'nin Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

YALNIZ KURT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan "Yalnız Kurt" geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

İLK TANITIMI YAYINLANDI

Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınav'ın, senaryo süpervizörlüğünü Şevket Dedelioğlu'nun üstlendiği Yalnız Kurt'un çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizileri aratmayacak Yalnız Kurt dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

"ASLI KURTTUR, KURT YAVRUSU KURT OLUR"

Kısa sürede yoğun ilgiyle karşılaşan fragman, sosyal medyada büyük ses getirdi. Heyecanı doruklara çıkaran tanıtıma, ''Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur!'' sözleri damga vurdu.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Golyat'a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyacak olan Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda

Cihan Ünal,

Damla Colbay,

Kürşat Alnıaçık,

Murat Han,

Hasan Deniz Yaran,

Polat Bilgin

Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

YALNIZ KURT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV ekranlarında yayınlanacak Yalnız Kurt dizisinin ne zaman başlayacağına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.