Aktüel
Giriş Tarihi : 18-05-2021 21:10   Güncelleme : 18-05-2021 21:10

19 Mayıs mesajları: En güzel en anlamlı 19 Mayıs mesajları ve sözleri! 19 Mayıs kutlu olsun!

Her yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye'nin dört bir yanında spor gösterileri ve törenlerle kutlanır. Bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl olduğu gibi kalabalık kutlamalar yapılamayacak. Ancak yurttaşlar bu kutlu günü 19 Mayıs mesajları ve şiirleri ile anacak ve kutlayacak. İşte en anlamlı ve en güzel 19 Mayıs mesajları...

19 Mayıs mesajları: En güzel en anlamlı 19 Mayıs mesajları ve sözleri! 19 Mayıs kutlu olsun!

19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktı ve Milli Mücadelenin fitilini ateşledi. Ulu Önder Atatürk, 19 Mayıs'ı Türk gençliğine armağan etmiştir. Siz de sevdiklerinize milli bayramımız ile ilgili en güzel, anlamlı 19 Mayıs mesajları gönderebilir bu kutlu günü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. İşte 19 Mayıs ile ilgili şiirler....

19 MAYIS MESAJLARI VE 19 MAYIS ŞİİRLERİ

19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs, Türk Milleti'nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.