Aktüel
Giriş Tarihi : 23-06-2021 12:51   Güncelleme : 23-06-2021 12:51

Anahtar Deliği 23.06.2021

Anahtar Deliğinden bakmaya devam edeceğiz.

Anahtar Deliği 23.06.2021

Genç’ten Ali Koç’a tepki

Dün akşam Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Habertürk’te açıklamalarda bulundu. Koç yine bildiğini okudu, kendi taraftarlarını şike konusunda “FETÖ kumpas yaptı” bahanesiyle avutma yolunu seçti.
Ali Koç’a ilk tepki Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’ten geldi. Sık sık Trabzonspor ile ilgili çıkışlarıyla dikkat çeken Genç bu kez Koç’un şike konusundaki açıklamasına tepki gösterdi.
Genç şu ifadeleri kullandı;
Fenerbahçe kulübü başkanı ekranda, Şikeden ve Beraat kararından bahsediyor, FETO’ya kurban gitmişmişler!! Biz de inandık!! Geç bunları Ali Koç. O beraat kararları sizi kıyamete kadar battığınız ŞİKEden kurtaramaz. Sen önce dön de o zaman ki röportajını oku. Fenerbahçe’yi 1.lige düşürmeye gidiyordun, CAS’daki davanızı kim niye geri çekti Sayın Ali Koç. Cevap versene bunlara , Yazık ki FETO’nun şefaatine ve Atatürk’e sığınıyorsunuz her zaman. 2010/2011 Şampiyonu ilelebet Trabzonspor’umuzdur. Bu böyle biline.


AK Parti Trabzon’da hareketli gün

AK Parti Trabzon teşkilatı dün Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’i ağırladı. Keşir’in gün boyu süren programları günü oldukça hareketlendirdi.
İlk olarak Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde teşkilat buluşması gerçekleştirildi. İl Başkanı Sezgin Mumcu toplantıyla ilgili “Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sn. Ayşe Keşir hanımefendinin teşrifleriyle İl Kadın Kolları Teşkilatımızla bir araya geldik. İnanıyorum ki 2023'ün güçlü Türkiye'sini sizlerle birlikte inşa edeceğiz. Hanım kardeşlerimizin desteğiyle aşamayacağımız hiçbir engel yok. Tevazu, samimiyet ve gayretle yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
Keşir Trabzon’daki ziyaretlerini sürdürürken Ayasofya’da gençlerle birlikte sohbet etti, onlara tecrübelerini aktardı.

Anahtar Deliği 23.06.2021

Anahtar Deliği 23.06.2021


“Hastane acilinde can güvenliğinden endişe ediyorsun”

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Turgay Şahin dikkat çeken bir duruma dikkat çekti. 
Son dönemde artan şiddet vakalarıyla doğrudan ilgili olan bir açıklama yapan Şahin de hastane acilinde yaşadığı bir olayı anlattı.
Şahin şu ifadeleri kullandı; “Uzun bir aradan sonra ilk kez dün gece bir yakınımı rahatsızlığı nedeniyle Fatih devlet hastanesi aciline götürdüm. Gördüğüm manzara karşısında şasırdım kaldım. Ambulansların getirdiği normal bir kaç hasta haricinde kocası tarafından darp edilen kadın mı ararsın, kendini jilet ile parçalayan genç mi ararsın, arkadaşı tarafından bıçaklanmış mı ararsın, eroinman mı ararsın, bunları toplayıp getiren polis mi ararsın, jandarma mı ararsın, ne ararsan var. Açıkçası oradaki tüm sağlık çalışanlarına Allah kolaylık versin. Bu psikopatlarla nasıl uğraşıyorlar. Sohbet ettiğim nöbetçi bir yetkili ise siz daha ne gördünüz, her gece saat 23 den sonra burası hep böyledir. Normal vaka pek azdır. Hayret ettim, neden bu hale geldik. Şifa bulmak için gittiğin hastane acilinde can güvenliğinden endişe ediyorsun.”