MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2021 09:04   Güncelleme : 25-03-2021 09:04

Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz corona virüse yakalandı

Dünya genelinde milyonlarca insana bulaşan corona virüs, ünlü isimleri de etkiledi. Son olarak Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz'ın corona virüs testi pozitif çıktıb İşte Oflaz'ın sağlık durumuna dair ayrıntılar ve corona virüse yakalanan diğer ünlüler...

Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz corona virüse yakalandı

Arka Sokkalar dizisinde Bahar karakterini canlandıran Merve Oflaz'ın corona virüs testi pozitif çıktı. Yüsra Geyik'in ardından dizide corona yakalanan ikinci isim olan Oflaz'ın tedavisine başlandı. 

Yüsra Geyik

Arka Sokaklar'da Zeliş'i oynayan Yüsra Geyik, yüksek ateş şikayeti nedeniyle corona virüs testi yaptırdı. 30 yaşındaki oyuncunun testi pozitif çıktı. Evde karantinaya giren oyuncunun sağlık durumu iyi.

Suavi


Sanatçı Suavi, sosyal medya hesabından corona virüse yakalandığını duyurdu.

Suavi, ailecek durumlarının iyi olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:“Eşim covit (+) çıkmıştı ve ben kızımla (-) dim. Ancak aynı evde karantina yaşanınca ben de enfekte oldum ve 7-8 gündür (+) olarak takılıyorum. Merak eden dostlarım için; Gerçekten iyiyiz ve 3-5 güne cov(arız)-it(i) Sevgiler, Teşekkürler.”

Suavi’nin eşi Gönül Yılmaz Saygan da Suavi’nin corona virüse yakalanmasını, “Maalesef Suavi de pozitif. 10 gündür bana bir bebeğe bakar gibi baktı ama şimdi o da düştü” ifadeleriyle duyurdu.