Rize Haber, Rize haberleri, Sondakika Rize haberleri
HV
04 EKİM Salı 23:34

Cenk Çelik kimdir, nereli? Cenk Çelik Öldü mü ?

Gündemin merak edilen isimleri arasında yer alan Cenk Çelik hakkında merak edilenler sizlerle. Cenk Çelik Sedat Peker olayı nedir ? Cenk Çelik öldü mü ?

BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 18-09-2022 11:53
Cenk Çelik kimdir, nereli? Cenk Çelik Öldü mü ?

Sedat Peker ile ilgili yayınladığı video paylaşımlarıyla sosyal medyada tanınan Cenk Çelik'in silahlı saldırıya uğradığı öne sürüldü. Kafasına yediği iki kurşunla hayatını kaybettiği iddia edilen Cenk Çelik'in kim olduğu ve nereli olduğu da araştırılmaya başlandı. 

Cenk Çelik, suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında yayınladığı video paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturmuş ve sosyal medyada kendisini 'Cenk Çelik Ümraniye' şeklinde tanıtarak Sedat Peker’e meydan okumaya başlamıştı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaştığı bir videoda kendisini sosyal medya hesaplarından tehdit eden Cenk Çelik hakkında dikkat çeken açıklamalar yapmış ve internet ortamlarında ağır makineli silahlarla ve aynı zamanda resmi üniformalarla fotoğrafları olan Cenk Çelik’in FETÖ'ye karıştığı için TSK'dan ihracına karar verilen tuğgeneral veya tümgeneral rütbeli tanıdıkları aracılığı ile hakkındaki videoları çektiğini iddia etmişti.

AdminAdmin

Deneme Bonusu Veren Siteler Güncel Haberler Tatvan Haber